Nowy piątek i nowy odcinek serialu W sercu padel który śledzi karierę Palois Paula Daulana w akademii Padel Stuff z Bilbao. Tym razem jest to posunięcie, które budzi duże zainteresowanie wśród graczy padel do którego się zbliżamy: słynny „Par 3”!

To uderzenie, które po uderzeniu w tylną szybę pozwala piłce opuścić boisko nad trzymetrową siatką, to wielki klasyk naszego sportu. Majestatyczny gest, o którym marzą wszyscy amatorzy.

I bardzo często, gdy wierzymy, że postępujemy słusznie, staramy się uderzać tak mocno, jak to możliwe, myśląc, że to właśnie pozwoli piłce wydostać się z konstrukcji. Ale jak zobaczysz na poniższym filmie, „Par 3” ostatecznie nie różni się zbytnio od innych ujęć tego padel w swoim podejściu: wymaga prawidłowego ustawienia się, aby uderzyć piłkę przed sobą, dobrego przeniesienia ciężaru ciała, zastosowania odpowiedniej techniki itp.

Na papierze wydaje się to dość proste, ale w praktyce to już inna historia... Więc nie przegap wskazówki ekskluzywne produkty od byłego zawodowego gracza Andoniego Bardasco, które przeniosą Twoje „Par 3” na wyższy poziom!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !