Aby uczcić premierę Wycieczka rakietowa i obecność Padel Stuff na tej nowej platformie akademia Bilbao oferuje Ci szansę wygrania stażu padel.

Nie ma lepszego prezentu świątecznego niż staż padel w hiszpańskim Kraju Basków, pod okiem byłego zawodowego zawodnika Andoniego Bardasco?

Śledzisz serię W sercu padel i chcesz postępować jak Paul Daulan, jedź i spędź pobyt w Bilbao, aby przyspieszyć swoje postępy w padel ? Więc pospiesz się i idź skomentuj poniższy film na YouTube, ponieważ jest szkolenie padel do wygrania w 2024 roku!

I wszyscy, którzy nie zostaną przyciągnięci, wiedzcie o tym Padel Stuff w 2024 r. uruchomi kursy grupowe według poziomu, jako uzupełnienie już oferowanych szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Chcesz odbyć staż padel kolektywnie, ale nie masz z kim pojechać do Bilbao? Akademia dba o wszystko!

Wszystkie wyjaśnienia w filmie poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !