Po pierwszym dniu naznaczonym dużym zaskoczeniem faworyci odwalili robotę wczoraj w drugiej części szesnastej.

Są to zatem piękne plakaty, do których będziemy mieć dziś prawo w ósmej. Rzeczywiście, z wyjątkiem rozstawionych 7, Cunha/Flores, wyeliminowany przez Ozana/Egeę, wszystkie nasiona będą dziś obecne w Monumental of River Plate.

Wśród największych wstrząsów myślimy oczywiście o konfrontacji między Melgratti/Oliveira, rozstawiona 3, a Allemandi/Pérez, nową parą, która chce zniszczyć wszystko na torze pod przewodnictwem Fabrice Pastora!

Inny nowy związek weteranów, Diego Ramos/Manuel Restivo, również będzie miał bardzo interesujący mecz z Vasco Pascoalem i Stefano Floresem!

Będziemy też śledzić wpis na ścieżce numerów 1 przeciwko młodym Augsbergerowi i De Pascualowi. Bardzo ładne mecze w perspektywie, do naśladowania od 09:14 czasu lokalnego (XNUMX:XNUMX we Francji).

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał APT na YouTube !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !