Baptiste Delvienne udzielił wywiadu podczas etapu Cupra Padel Point Tour odbędzie się w ten weekend o godz Béziers Padel Klub.

Tę zastaniemy u siebie w Palavas 14 października podczas ostatniego etapu Cupra Padel Point Tour porusza różne aktualne problemy.

Mistrz P500

Z wielką przyjemnością odpowiedzieliśmy na zaproszenie firmy Cupra Padel Point Tour. Dziś rano byliśmy o godz P2000 z Perpignan, podczas którego rozegraliśmy naprawdę wielką grę. Nie zaszliśmy daleko z moim partnerem, z którym świetnie się bawiłem… I nagle z wielką przyjemnością odpowiedzieliśmy na zaproszenie później, aby zachęcić ludzi do zabawy, młodzież… było wspaniale!

Wielkie oddanie Mario Cordero, to dzięki niemu tu jestem (śmiech). Na południu Francji wygraliśmy sporo P500. Kilkanaście w ciągu ostatnich 6-7 miesięcy. Poszło całkiem dobrze, więc spróbujemy przejść do następnego kroku.

Ciesz się

Szczerze mówiąc, nie ma prawdziwego celu, to naprawdę fajna zabawa!

Z pracą, w weekendy trudno jest jechać na największe turnieje. Spróbujemy zrobić kilka, już zaczęliśmy, ale musimy po prostu dobrze się bawić i bawić z różnymi partnerami.

Tego lata postaramy się trochę pograć. W pobliżu jest P1500, u naszych przyjaciół z Sète tuż obok. Będzie też kilka P1000. Spróbujemy się trochę przesunąć, ponieważ nie jest to zbyt daleko, więc jest nam łatwiej.

Kwestia partnera

Mam więc mojego partnera, który jest ze mną dzisiaj na P2000, Robin Theule, z którym dużo gram. I jeszcze jeden partner, Arthur Hugounenq, który właśnie był w „klinice”. To trochę jak samorodek padel więc bawię się z nim teraz, moim zdaniem, nieprędko się z nim zobaczę.

Rośnie w Palavas!

Jestem w Palavas od półtora roku, prawie dwóch lat. Więc byłem nauczycielem tenisa w bazie, teraz jestem w Moje Centrum Palavas.

Idzie bardzo dobrze! TO padel eksploduje całkowicie, wokół centrum są duże projekty. Będziemy mieli jeszcze dwa tory, więc wkrótce będziemy mieć osiem kortów, cztery zadaszone. To wszystko wydarzy się przed końcem lata, więc zapraszam wszystkich do klubu, aby to wszystko zobaczyć. Turniejów jest bardzo dużo, jesteśmy na prawie setce organizowanych rocznie.

Cupra Padel Point w Béziers Padel Klub, sukces!

Znałem ten klub bardzo dobrze, ponieważ mieszkałem w Béziers przez 7 lat, więc wiedziałem, że zostaniesz dobrze przyjęty. Idzie bardzo dobrze, jest super dobrze zorganizowane, więc jest super!

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!