W drugim półfinale mężczyzn WPT Madrid Master, 6/5 w 3. secie na korzyść pary Belasteguin / Coello przeciwko Chingotto / Tello, Bela dał nam kolejne zdanie kto mógłby okrążyć świat? padel.

Rzeczywiście, aby zyskać zaufanie do swojego partnera, młodego, zaledwie 20-letniego Arturo Coello, Argentyńczyk rzucił na niego: „Nie muszę z tobą rozmawiać, lecisz na torze!“. Bardzo proste zdanie, które ma zachęcić go do grania w swoją grę, do zajęcia miejsca, w którym musi zająć, w szczególności do strzelania do swoich uderzeń, które tak bardzo zraniły piłkarzy Gaby Reca w tę sobotę.

Belasteguin coello wpt madryt mistrzowie wygrywają

Wiadomość otrzymała 10 na 10 przez Hiszpana. Rzeczywiście, dwa punkty później, Arturo Coello dokonał nowego wyjątkowego uderzenia, posuwając się po piłkę bardzo daleko w obozie swojego kolegi z drużyny, pozwalając swojej parze zbliżyć się trochę do tego 3 finał w tym sezonie na World Padel Tour.

Czy jutro mistrz świata odniesie taki sam sukces przeciwko swoim rodakom Alexowi Ruizowi i Momo Gonzalezowi? Odpowiedź na Canal Plus Sport 360 po finale pań, zaplanowanym na godz.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.