Powrót do rywalizacji ze zwycięstwem Yanguas/Belasteguin, ale też ostatnim wspólnym turniejem dla obu zawodników. Rzeczywiście, pod koniec meczu z Quilez/Bueno Bela ogłasza, że ​​stowarzyszenie nie zostanie przedłużone w 2024 roku, jakby to było oczywiste.

Obaj gracze mieli swoje wzloty i upadki, a czytając między wierszami słów Argentyńczyka, wydaje się, że nie jest on psychicznie w stu procentach sprawny.

„Dzisiaj wszedłem na kort z szacunkiem i uczuciem, jakie darzę Mike'a podczas naszego ostatniego wspólnego turnieju. Kiedy jestem na boisku, zawsze staram się dać z siebie wszystko. Ale jak już mówiłem, jest mi trochę smutno, że pokonałem dwóch przyjaciół, Marca (Quileza) i Tony'ego (Bueno), ponieważ oni naprawdę chcieli zagrać na tym turnieju w Mediolanie, a prawda jest taka, że ​​od wczoraj nie czuć się bardzo dobrze.”

Według kilku potwierdzających źródeł Fernando Belasteguin powinien w 2024 roku zagrać z Lucho Caprą, leworęcznym, który w 2023 roku dzielił tor z Maxi Sanchez aż do operacji.

CF: Premier Padel / Przez MasYMasPadel URZĘDNIK

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.