En BelgiqueThe padel rozwija się niesamowicie. Château d'Hélécine chce rozwijać swoją działalność, aby przyciągnąć ludzi.

Oprócz 3 kortów tenisowych, które już tam były, Prowincja Brabancja Walońska wybudowała tam dwa korty tenisowe. padel, który zostanie omówiony w połowie 2022 roku. Ten sport został wybrany ze względu na jego dostępność dla osób nawet niesportowych.

Aby korzystać z tych różnych udogodnień, 28-hektarowa posiadłość szuka operatora.

Château D'Hélécine Belgia Padel

Jak tenis i padel to dwa sporty z tej samej rodziny, właściciel chce pozostawić obsługę 5 boisk osobie trzeciej. Byłoby zatem koncesja na usługi na 3 ziemne korty tenisowe i 2 korty tenisowe padel, która wejdzie w życie 1 kwietnia 2022 r.

Co zostanie przeanalizowane dla dowolnej aplikacji:

  • Château D'Hélécine przyjrzy się rodzajowi oferowanych usług, biznesplanowi i wszelkim rodzajom ustaleń mających na celu poprawę infrastruktury.
  • Podstawowym celem jest umożliwienie dostępu do jak największej liczby osób po przystępnych cenach. Operator będzie mógł współpracować z gminą Hélécine, miejskim kompleksem sportowym, federacjami i klubami sportowymi, a nawet szkołami prowincjonalnymi.
  • Wniosek należy złożyć do 30 listopada 2021 r. Aby uzyskać wszystkie warunki, należy skontaktować się z Wydziałem Spraw Ogólnych Prowincji.

Źródło: Stolica Brabancji Walońskiej

Alexis Dutour

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.