To prawdziwa sensacja: Benjamin Tison, francuski gracz numer 1 i 60 w rankingach FIP, przestanie grać w międzynarodowych turniejach!

Chociaż wydawało się, że jest w pełnym rozkwicie, z bardzo dobry występ przeciwko Ruizowi / Tello z Aitorem Garcią w MediolanieBenjamin Tison ogłosił na Instagramie, że odchodzi na emeryturę za granicą. Prawdziwa niespodzianka dla francuskich fanów, którzy z pewnością nie wyobrażali sobie takiej decyzji.

Jak jednak wyjaśnia w swoim poście, 34-latek otrzymał „ofertę trudną do odrzucenia”. W tej chwili tak naprawdę nie wiemy, co to jest, ale wyobrażamy sobie odpowiedzialne stanowisko w świecie padel. Mistrz Francji 2021 (który zdobył także dwa Interkluby z All In Padel Lyon) kładzie zatem kres swojej karierze i dziękuje wszystkim zawodnikom, z którymi dzielił tor, a także swoim trenerom.

To niewielki cios dla francuskiej drużyny, która traci najlepszego zawodnika, i dla całej drużyny padel Francuz, który traci najlepszego męskiego przedstawiciela na arenie międzynarodowej.

Benjamin Tison

Przybywając do Hiszpanii cztery lata temu, mieszkaniec Ile-de-France z sukcesem podejmie wyzwanie, jakim jest wejście na rynek padel profesjonalny. Na zawsze pozostanie najlepszym francuskim zawodnikiem w historii World Padel Tour wśród mężczyzn (m.in. ósmy finał uzyskany z Belgiem Clémentem Geensem w Amsterdamie), a także pierwszym Francuzem, który znalazł się w czołowej 60-tce świata mężczyzn (najlepszy ranking: 57 FIP).

Prawdziwa strona z padel Premiera francuskiego filmu odbędzie się w środę, 13 grudnia 2023 r. Czy nadal zobaczymy Benjamina na kilku dużych turniejach, jak jego przyjaciel Johan Bergeron, który rok temu ogłosił, że kończy karierę, ale nie mógł się powstrzymać przed podjęciem pala kilka razy w tym roku?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !