Benjamin Tison i Teo Zapata przegrali z wyróżnieniem w XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Mistrz Marbelli.

Zostawiliśmy w Rzymie Benjamina i Teo rozczarowani. Francuz i jego partner ustanowili rekord w Marbelli. Podczas tego pierwszego mistrza sezonu WPT, para francusko-hiszpańska w pełni wykorzystała swój status rozstawiony w poprzednich wejdź do głównego losowania.

W szesnastkach Tison i Zapata zepchnęli Rico (29)/Gutiérreza (41) do trzeciego seta, ale ostatecznie wygrali faworyci. Porażka 4/6 6/4 1/6 tych dwóch graczy, którzy jakimś cudem trafili do Andaluzji, jak mówi nam mistrz Francji: „Walczyliśmy dobrze jako zespół, między nami było bardzo dobrze. To był zły czas w Rzymie, wszystko wyjaśniliśmy.

W poszukiwaniu swojej pierwszej rundy XNUMX razem w Open lub Master, Benjamin i Teo wciąż nie udają się blisko celu: „To był bardzo zacięty mecz na boisku, które nie było łatwe, z wieloma fałszywymi zbiórkami. To dobry mecz, jak zwykle na tym poziomie, bardzo wyrównany, bardzo trudny, ale w tej chwili nie możemy wygrać.

Od teraz obaj przyjaciele będą przygotowywać się do kolejnego terminu: WPT Vienna. Padel Open, którego kwalifikacje rozpoczną się w niedzielę.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !