Później Union Sport & Cycle i wielu hal sportowych, przyszła kolej FFT do podjęcia kroków prawnych przeciwko dekretom prefektury dotyczące zamknięć hal do tenisa. Kluby padel w pomieszczeniach czy będą częścią procedur FFT?

U podstaw tej wypowiedzi prezes Francuskiej Federacji Tenisowej Bernard Giudicelli, który ostro krytykuje decyzje prefektury, które wymuszają zamknięcie hal tenisowych i podważają całe sekcje tenisowej gospodarki .

W ten sposób kryte konstrukcje tenisowe są całkowicie zamknięte, zwłaszcza te sklasyfikowane w strefach wysokiego zagrożenia ze względu na COVID-19.

Koronawirus - FFT chce ponownie otworzyć kluby

Dla Bernarda Giudicellego dekrety prefektury to „nieproporcjonalny„. Należy jednak pamiętać, że Prezes FFT mówił o tenisie na planie BFM Business. Plik padel nie został przetworzony. Ponadto istnieje nadzieja, że ​​FFT od końca przyszłego tygodnia uzyska przed sądami administracyjnymi wynik podobny do tego, jaki obserwowano w Tuluzie czy Rennes w ostatnich dniach.

W rzeczy samej, "650 m² dla 2 osób", Z"brak kontaktu fizycznego" „Nie ma ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa”Podsumowuje Prezydent.

https://twitter.com/i/status/1314453305326698496

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi