Ósmy krok Betclic Remontada został rozegrany w ten weekend na stronie 4Padel Strasburga i można powiedzieć, że była pełna, bo na alzackich stokach obecnych było blisko 200 uczestników.

W tej kategorii został pobity rekord wagowy pary Stara szkoła ze 120-letnim stażem!

Kolejna nietypowa luka w tej kategorii wszystko, z dwoma graczami, u których przed pierwszym meczem różnica tętna wynosiła 20 uderzeń serca, pokazuje to!

Zawsze w wszystko, ojciec i syn, którzy podróżują po całej Francji, aby wziąć udział w Remontadzie, świętowali już swój trzeci udział po Créteil i Marville. Według nich to najlepszy sposób na rozgrywanie meczów i dobrą zabawę!

Wielki powrót mieszany duet z 16 drużynami, w tym parą, która zaczynała na polu 7, która awansowała na pole numer 1, ale przegrała z parą, która nie przegrała meczu!

Nie pobito żadnego rekordu na bomba wyzwanie: wynik 15,2 metra nadal pozostaje aktualny.

Zwycięska para w Dużo ma wesele w weekend 3-5 maja, więc wesele czy Remontada?

Wszystkie zdjęcia z wydarzenia ICI.

Następny krok o 4Padel Miluza od 4 do 7 kwietnia.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !