Nowa kolekcja tekstyliów Black Crown przybywa z nowymi modelami i najbardziej odpowiednimi aktualnymi trendami na jesień i zimę, w jednym konkretnym celu: podbić wszystkie tereny padel !

Maksymalny komfort

W dziale damskiej nowej kolekcji Black Crownna szczególną uwagę zasługuje model Corfu ze względu na luźny krój w talii oraz, w przeciwieństwie do innych modeli, jego tkanina nie przylega do ciała. Jej czarny kolor, z szarymi detalami na krawędziach, dodadzą Ci elegancji na boisku piłkarskim i poza nim. padel.

Ponadczasowa linia

Po stronie męskiej koszulka Rodas z elastycznego i ergonomicznego materiału zapewnia całkowitą swobodę ruchów na boisku. Nie musisz być graczem World Padel Tour grać padel w maksymalnym komforcie.

Kolejną zaletą tej kolekcji jest to, że jej „projektanci” obdarzyli ją szczególną jakością: większość elementów tej kolekcji jesień-zima 2022/2023 jest „ponadczasowa”. Oznacza to, że odzież sportowa doskonale nadaje się zarówno dla juniora, jak i seniora lub weterana.

Ponadto wiele dodatkowych kolorów i części jest dostępnych bezpośrednio na stronie internetowej marki.

A jeśli jesteś również fanem rakiet śnieżnych Black Crown, przeczytaj nasz ostatni szczegółowy esej

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.