Bastien Blanqué i Johan Bergeron rozstają się! las BB nie zagrają już razem na francuskim torze po 3 koronach podczas Mistrzostw Francji w padel.

Kto nie zna tej pary we Francji? Zrobiła wszystko, wygrała wszystko, oczywiście z wielkim sukcesem.

Lyonnais, Johan Bergeron, już pokazał drogę swoim nowym bramkom dzięki All in Padel.

To oficjalne, zaczyna się nowa przygoda ... od też nowy partner we Francji. Obiecujemy, że wkrótce wrócimy do tego tematu.

Bastien Blanqué z pewnością będzie kontynuował przygodę na torze World Padel Tour podczas gdy Johan Bergeron powinien skupić się na Francji, nie przerywając WPT.

Komentarz Johana Bergerona na temat jego strona na Facebooku :

Nowy projekt, nowe cele!

Nadszedł czas, abym dokonał wielu zmian. Niektórzy znają duży projekt z All in Padel jest w fazie rozwoju.

W tym szczególnym roku czuję potrzebę zmiany… Przede wszystkim, nawet jeśli wiem, że post nigdy nie będzie w stanie wyrazić tego wszystkiego, co czuję, chciałbym szczerze podziękować Bastienowi Blanqué za wszystko, co we mnie ma wniesione w ciągu tych 4 lat.

To on od początku założył projekt w Madrycie, co pozwoliło nam osiągnąć nasze cele we Francji, będąc potrójnym mistrzem Francji!

Wyjechaliśmy bez znajomości, przeżyliśmy razem 2 lata i niezapomniane chwile.

Z pewnością jest to coś, czego nie wyobrażalibyśmy sobie opuszczać 4 lata temu… Mam nadzieję, że ludzie będą pamiętać kulki

Pamiętając o wielu wspomnieniach, na WPT, a także we francuskiej drużynie, w której się znajduje, nadal będziemy musieli grać razem!

Wiedz, że jest to z konieczności bardzo trudna decyzja ...

To rozstanie z powodu chęci i potrzeby zmiany projektu, co absolutnie nie kwestionuje poziomu każdej osoby, a nawet zespołu - wkrótce zrozumiesz.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.