Pomimo tego pokonaj niedzielę w previas, ofiara bardzo skomplikowanego losowania, Bastien Blanqué jest pełen pochwał dla tego pierwszego Open of the World Padel Tour organizowany we Francji oraz w mediach, które otrzymuje. Wybrane sztuki.

„Po raz pierwszy widzę tak pełne relacje z pre-previas. Dla mnie World Padel Tour z Tuluzy, Człowiek Padel Otwarte 2022, przejdzie do historii. Na World Padel Tour, pozostaje obiegiem zamkniętym, obwodem, w którym gracze, dziennikarze nie mogą się komunikować, nie mogą robić zdjęć ani nagrywać filmów.

„Pokaż inne mecze, innych graczy”

Kiedy jesteśmy graczami preprevias lub previas i nie ma widoczności, wtedy graczowi bardzo trudno jest sprzedać się markom. Mając od niedzieli, cały dzień, wywiady, posty, zdjęcia, filmy i oczywiście streaming na prawie wszystkich terenach, z pewnością jest to pierwszy raz dla World Padel Tour. I nieuchronnie gracze mogą tylko prosić o więcej.

Sfilmowano pięć wyciągów, z obowiązkowym punktem na centralnym boisku. Nie można prosić o lepszego zawodnika. Myślę też, że to dobre dla padel i zdobywać nowych fanów. Pozwala pokazać inne mecze i innych graczy. I zdajemy sobie sprawę, jak wysoki jest poziom. Konkurencja jest tam bardzo zacięta. Aby wziąć udział w losowaniu głównym, często trzeba wygrać kilka skomplikowanych i wymagających fizycznie gier.

Gratulacje dla organizatorów i Human Padel Otwórz się na ten wspaniały turniej. »

Jerome Arnoux Journliaste

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.