Mocny cios dla Sergio Alby! Uderzony w palec w zeszłym tygodniu Hiszpan był zmuszony poddać się operacji. Będzie tęsknił za końcem sezonu.

Wracając po kontuzji ręki, która zmusiła go do poddania się operacji w marcu ubiegłego roku, zajmuje 88. miejsce w rankingach World Padel Tour musiał jeszcze raz przejść przez skrzynkę operacyjną. I po raz kolejny problemem jest jego prawa ręka, ze zerwanym ścięgnem w małym palcu.

Nie była to łatwa sytuacja dla tego przyjaznego i walecznego gracza, który z perspektywy czasu wyjaśnił, że być może w ostatnich miesiącach pociągnął za linę trochę za mocno.

Trzeba powiedzieć, że między World Padel Tour et Premier Padel, gracze od 2022 roku wzięli udział w dużej liczbie turniejów, co nie pozwoliło im odpocząć.

Mamy nadzieję, że rodak z Guadalajary w przyszłym sezonie wróci do pełnej sprawności.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !