Ogromne uczucie do Miami : Lucas Campagnolo i Javi Garrido eliminują numer 1 Juana Lebróna i Ale Galana po bardzo gorącym meczu.

Po wygraniu pierwszego seta Juan Lebrón i Ale Galan ucierpieli w tej rundzie XNUMX przeciwko całkowicie nieskrępowanej parze.

We wrzącej atmosferze Lucas Campagnolo i Javi Garrido, którzy nie mieli już nic do stracenia, zaczęli przejmować numery 1.

Trzeci set rozpoczął się w ekstremalnym napięciu z dwiema parami, które nie chciały odpuścić. Publiczność, w większości zaangażowana w sprawę słabszych, zaczęła stawać się coraz głośniejsza, zmuszając sędziego do kilkukrotnego przerwania gry.

Koniec meczu był najbardziej wybuchowy, a Juan Lebrón był dość zirytowany przez widza, który go lekceważył. W wielkim dniu Campagnolo i Garrido kończą pracę i wygrywają 2/6 6/1 6/3 przed szaloną publicznością.

To pierwsza niespodzianka tego Blockchain.com Miami Padel Otwarty! Numery 1 są na macie, gdy tylko wejdą do walki, a rywalizacja na Florydzie jest bardziej otwarta niż kiedykolwiek!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !