Mówiliśmy już o tym kilka dni temu, klub im Bourg-lès-Valence organizuje drugi Open : P1000 mężczyzn odbędzie się od 8 do 10 kwietnia 2023 r.

Później pierwsze 500 zł Po wielkim sukcesie w czerwcu zeszłego roku lokalny klub we współpracy z Komitetem Tenisowym Drôme-Ardèche postanowił tym razem przyspieszyć z P1000.

Otwórz bourg lès valence padel

Kwalifikacje rozpoczną się w ten piątek, 7 kwietnia, jak widać na poniższym programie, z udziałem wielu wspaniałych ludzi, w tym niejakiego Steeda Malbranque, byłego zawodowego piłkarza.

Turniej będzie trwał cztery dni i powinien przynieść nam kilka bardzo dobrych meczów, z udziałem par na wysokim poziomie: Le Panse/Trancart, Authier/Vincent na czele. Będzie to również okazja do zobaczenia przy pracy kilku graczy, którzy ostatnio rzadziej biorą udział w dużych turniejach, Lopes, Ferrandez i Bergeron na czele!

Oto program:

Znajdź wszystkie zarejestrowane pary:

Oglądaj na żywo Padel Magazine TV

Ćwierćfinały:

Finały i półfinały:

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!