Hiszpańska Federacja padel potwierdził to: Bullpadel nadal będzie oficjalnym sponsorem hiszpańskich drużyn męskich i żeńskich w kategoriach Juniors, Seniors i Veterans co najmniej do 2023 roku!

Umowa została podpisana między obiema stronami i Bullpadel będzie oficjalnym sponsorem hiszpańskich drużyn przez kolejne dwa lata.

"Bullpadel i Hiszpańska Federacja chodzą razem od ponad dekady i jesteśmy w stanie utrzymać i wzmocnić tę relację, jest to dla nas wielka satysfakcja ”„Bardzo dobrze znamy tkaniny z Bullpadel i to przywilej móc przywrócić go naszym najlepszym graczom ”, powiedział nr 1 Federacji.

"Dla Bullpadel, to duma, że ​​ponownie możemy być sponsorem Hiszpańskiej Federacji padel i mamy nadzieję, że ręka w rękę odniesie wiele sukcesów dla Hiszpanii z różnymi zespołami ”, również twierdził  Alfredo Peñalver, Dyrektor zarządzający Bullpadel.

 

Bullpadel - Hiszpańska Federacja Padel - Bullpadel oficjalny sponsor hiszpańskiej drużyny

Umowa między obiema stronami reguluje również działania promujące branding dla Bullpadel w różnych kanałach, przestrzeniach instytucjonalnych, wydarzeniach i oficjalnych konkursach VET do 2023 roku.

Bullpadel wypełniły kontrakty na wszystkich poziomach i Hiszpańską Federację padel nie narzekaj! Prawdziwy dar niebios dla wszystkich, aby taki sponsor dołączył do drużyn narodowychEspagne.

Źródło zdjęć i artykułów: Federacja Hiszpańska Padel

Sylvain Barnet

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.