Nie prezentujemy już marki BULLPADEL, hiszpańskiej marki, która obecnie robi dużo hałasu, a nie jej aktualności i aktywnej współpracy z Monte Carlo Padel Master, sygnatury światowej 3, Paquito Navarro i jego nowej rakiety wiosłowej: HACK.

Przypomnij sobie, że Bullpadel ma w swoich szeregach innego znanego gracza: Maxi Sanchez, który gra ze słynnym wierzchołkiem. Rakieta, która była jedną z najlepiej sprzedających się rakiet śnieżnych w Hiszpanii. Bestseller, który został odnowiony w tym roku z Vertex 2.

Rzućmy okiem na cechy tych rakiet 2, a także na ich różnice.

The Vertex 2: Rakieta, która będzie bolała

Nową bronią Maxi Sanchez będzie Vertex 2. Rakieta Padel, która pozostaje w tradycji pierwszej generacji Vertex z pewnymi zmianami lub zmianami:

  • Od strony projektowej nie ma to nic wspólnegopierwsza wersja była pomarańczowo-niebieska. Vertex 2 ma fluorescencyjny kolor żółty z niebieskim. Modny wygląd. Rakieta nie pozostawi obojętnym. Ale my kochamy, więc nie będziemy robić dobrych ust. Wreszcie, nawet część logo została zmieniona / przebudowana. Wszystkie informacje dotyczące rakiety znajdziesz na jej krawędzi.
  • Inna różnica polega na tym, że chodzi raczej o kształt rakiety, nawet jeśli podstawa jest taka sama jak pierwsza wersja: rama 2017 jest cieńszy lub lżejszy od środka / serca rakiety, co powoduje nieznaczne zmniejszenie ciężaru na głowie rakiety. Wreszcie jest to teoretycznie, ponieważ w rzeczywistości zawsze uważamy, że jest to silne, mając jasno określony program ofensywny. Z drugiej strony serce rakiety jest twardsze, co zwiększa sztywność rakiety.
  • Jedną z mocnych stron rakiety jest jej system „NERVE”, który sprawia, że ​​rakieta jest bardziej tolerancyjna, gdy jest przyzwoita. Prawdziwa siła rakiety dzięki systemowi. Technologia NERVE zwiększa sztywność boczną rakiety, dzięki czemu rakieta jest bardziej wyrozumiała.
  • Bullpadel opiera się również na technologii Vibradrive, która pochłania wibracje podczas uderzeń piłki. Na ten temat niewiele można powiedzieć, ponieważ rzeczywiście podczas gry z rakietą ma się wrażenie ostrości.
  • Jedną ze specyfiki rakiety jest metalowa płyta, która może zaskoczyć na początku. ale jest ultralekki i zapewnia dodatkowy dotyk mocy, szczególnie w przypadku uderzeń. Jako ochrona technologia METALSHIELD jest skuteczna, nawet jeśli nie chroni po bokach, co jest trochę wstydem.
  • Jeśli chodzi o komunikację, logo jest uproszczone, zapewniając czysty i wyraźny wygląd. Po stronie ostrza możesz przeczytać wszystkie informacje.
  • Rakieta jest idealna. To jest high end.  W tym roku na zewnątrz jest nylon, a wnętrze jest w trybie termicznym, aby chronić temperaturę rakiety.

W skrócie:

Waga: 370-380 gr.
Profil: 38 mm.
Kształt sita: Diament.
Balance: High.
Rama zewnętrzna: XT-Carbon
Wewnątrz ramki: 100% carbono
Piana: czarna Eva.
Ochrona: ochrona aluminium

The Hack: nowy bestseller

Rakieta Paquito Navarro jest oczywiście rakietą atakującego, a jej kształt rombu dobrze zmierza. Paquito Navarro wyjaśnia nawet, że jest to dla niego najpiękniejsza rakieta, z którą mógł grać do tej pory. Oczywiście Paquito jest graczem Bullpadel, więc cofnij się o krok, ale dość rzadko pozycja gracza jest na tym etapie.

Ogromną oryginalnością hacka jest jego konstrukcja 3D. Poszukiwanie przez Bullpadel, które zakończyło się niezłym zamachem w świecie technologii. Do tego czasu 3D nie był koniecznie używany. Widzimy, że zaczyna się BULLPADEL. Zobaczymy, czy ta nowa technologia jest tak skuteczna i przetrwa z czasem.

Jednak ze względu na gumkę używaną przez Bullpadel, jest klasyczna z BLACK Eva, która pozwala graczom uzyskać maksymalny komfort podczas gry.

Hack wykorzystuje technologie zastosowane w wierzchołku 2 z wykorzystaniem zewnętrznego rdzenia CARBON XT, który oferuje lepszą reakcję rakiety.

Aby pochłonąć drgania wywołane uderzeniem piłki, HACK wykorzystuje technologię VIBRADRIVE. W całym uchwycie kawałek gumy o wysokiej gęstości zapobiega przedostawaniu się wibracji do ramienia, zapobiegając możliwym obrażeniom.

METASHIELD chroni palę, nawet jeśli tam ponownie, znajduje się ta sama wada co na wierzchołku, aby wiedzieć, że ochrona nie jest na całym odcinku i dobrze wie, że bobowie interweniują szczególnie na granicach. Jego skład wykonany jest z odpornego na ścieranie stopu aluminium.

W Bullpadel stringi są nadal ładne, co pozwala uzyskać dobry komfort gry

Dom lub skrzynia dołączona do rakiety jest idealna. Nie ma nic więcej do powiedzenia na temat części projektowej niż części jakościowej, ponieważ rakieta jest chroniona w szczególności przed wahaniami temperatury.

Waga: 370-380 gr.
Profil: 38 mm.
Kształt sita: Diament.
Balance: High.
Rama zewnętrzna: XT-Carbon
Wewnątrz ramki: 100% carbono
Piana: czarna Eva.
Ochrona: ochrona aluminium

Wspólne punkty:
Zarówno Hack, jak i Wierzchołek to rakiety śnieżne dla atakujących. Równowaga rakiet jest na prowadzeniu i oba pozostają sztywne, nawet jeśli odczucia nie są takie same. Kształt jest mniej więcej taki sam. Można powiedzieć, że BULLPADEL atakuje promienie atakujących. Z wpuszczoną Gaby Reca, która reprezentowała okrągłe rakiety w Bullpadel, wydaje się, że BULLPADEL zrzucił całą winę na ofensywnych graczy.

Wnioski:

Rakiety 2 bardzo wysokiej jakości, które znajdą chętnych i na pewno będą bestsellerem. Niemniej jednak zastanawia się, czy te dwie rakiety nie wkraczają trochę w ten sam cel.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.