Chociaż niektóre marki, takie jak StarVie czy Varlion, decydują się na sponsorowanie coraz mniejszej liczby graczy, Bullpadel zmierza w przeciwnym kierunku, zapewniając usługi dużej liczbie wiodących graczy.

Jako dowód liczy się hiszpańska marka czterech zawodników w Top męski 10 (Di Nenno, Navarro, Chingotto, Tello) i pięciu zawodników w Koszulka damska 10 (Triay, Brea, Salazar, Araujo, Castello)! Oprócz zawodników z najwyższej półki, Bullpadel sponsoruje także Claudię Jensen (13), Claudię Fernandez (24), Alexa Arroyo (25), Martę Talavan (26), Carolina Orsi (27), Javiego Leala (33)… a ostatnio pozyskał usługi firmy obiecujący Pablo Cardona (58 l.), zwycięzca pierwszego w historii UPT (dla dziewczynek to para na 100% Bullpadel który wygrał w La Coruña, Castello / Jensen). Młody Pablo Garcia (101) i José Jimenez (103), kolejne nadzieje tego sportu, również są wyposażeni przez markę w duże B.

kardon Bullpadel 2024

Patrząc na te nazwiska, widzimy, że hiszpańska marka stawia na połączenie obecnych gwiazd i wschodzących talentów, ale nie tylko! Tak naprawdę niedawno wzmocniła swój zespół m.in emeryt, który nie pozostaje wiodącym ambasadorem: Juan Martin Diaz !

To proste, marka ma znaczenie 12 graczy w Top 25 (męski i kobiecy) ! To jest trzy razy więcej niż delfiny Head (Josemaria, Sanchez, Coello, Goenaga), Wilson (Belasteguin, Garrido, Capra, Collombon) i Adidas (Galan, Ruiz, Ortega, Rufo)!

Zrozumiałeś to, na razie, Bullpadel jest zdecydowanie najczęściej reprezentowaną marką na najważniejszych turniejach. Oprócz oferowania rakiet bardzo wysokiej jakości, hiszpańska firma stawia na doskonałą widoczność: jest to dość opłacalna strategia, ponieważ Bullpadel należą do najlepiej sprzedających się na świecie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !