Jeszcze raz specjalistyczna marka padel prezentuje nową linię tekstyliów na sezon jesień/zima 2022. Przedstawia kilka nowości, od całej nowej gamy bardziej subtelnych kolorów, zaprojektowanych na zimowy klimat, po nowe kategorie klasyfikujące odzież.

Kolekcja tekstyliów męskich FW2022

Tekstylia męskie są podzielone na kilka kategorii, od Mistrz au Trening.

Mistrz

Linia, której zestawienie kolorystyczne powinno być podkreślone: ​​będzie można wybrać pomiędzy najbardziej eleganckim, bordowym lub najbardziej żywym, jak np. fluorowany koral. W tej kategorii znajdziemy 5 rodzajów koszulek oraz 3 rodzaje spodni. Topy wyposażone są w technologię Drynamic. Jest to poliestrowa tkanina z mikrowłókien z dodatkiem spandexu, która pomaga promować swobodę ruchów. Spodnie wykonane są w technologii Binamiczny który zapewnia dwukierunkową elastyczność i zapewnia niesamowitą lekkość.

Collection Bullpadel Mistrz

Ponadczasowy

W przeciwieństwie do linii Master, te ubrania oferują znacznie bardziej trzeźwy wygląd. Dostępne są cztery główne kolory: biały, szary, czarny i bordowy. Istnieją trzy rodzaje T-shirtów, jedna bluza i dwa spodnie. Szybkie suszenie to technologia, która wyróżnia się w tej linii: pomaga szybciej odparowywać wilgoć.

Collection Bullpadel Ponadczasowy

Boisko

To kategoria prezentująca największą różnorodność kolorów i ubiorów. Możesz znaleźć T-shirty i koszulki polo w wielu wzorach. Oferuje cztery rodzaje spodenek, które zaspokoją gusta wszystkich graczy. Znajdujemy technologię Szybkie suszenie, który promuje wysokie osiągi w najbardziej wymagających zajęciach sportowych.

Collection Bullpadel Boisko

Trening

Są to ubrania stworzone specjalnie na najbardziej rygorystyczne sesje treningowe. Znajdziemy gamę bardzo delikatnych kolorów i niezbędnych przedmiotów do praktyki padel takie jak spodnie do biegania, kurtki treningowe czy T-shirty.

Collection Bullpadel trening

Zima

Linia przeznaczona wyłącznie do niskich temperatur zimowych. Są to ciepłe ubrania stworzone z myślą o zapewnieniu komfortu graczom, jednocześnie chroniąc ich przed zimnem.

Collection Bullpadel zima

Kolekcja tekstyliów damskich FW22

Nowa kolekcja jesienno-zimowa dla kobiet jest również podzielona na kilka kategorii, aby zaspokoić potrzeby wszystkich graczy.

Czysty kolor

Po raz kolejny mamy do czynienia z bardzo eleganckim wzornictwem o bardzo poważnych tonach. Ta kategoria opiera się na dwóch kolorach: czarnym i niebieskim Klein. Technologia Drylum dominuje. Tkanina ta zatrzymuje mało płynów i szybko schnie. Pochłania wilgoć i łatwo ją transportuje na zewnątrz. Są trzy koszulki w różne wzory, długi leggins, spódnica i culotte.

Collection Bullpadel Czysty kolor

juego

W przeciwieństwie do linii Pure Color, tutaj znajdziemy większą różnorodność ubrań, wykonanych w jaśniejszych kolorach w pastelowych odcieniach. Są trzy t-shirty, koszulka polo, przycięte legginsy, dwie spódnice i długa legginsa.

Collection Bullpadel juego

Trening

Podobnie jak w linii o tej samej nazwie w kolekcji męskiej, są to ubrania przeznaczone na treningi sportowców. Zachowano bardzo subtelny design o neutralnej kolorystyce, pozwalający na idealne połączenie wszystkich elementów. Obejmuje rajstopy do połowy nogawki, spódnicę, t-shirt i bluzę. Wszystkie mają te same kolory: kość słoniową i kawior. 

Collection Bullpadel Trening

Zima

Niezbędne jest zaopatrzenie się w ubrania, które zapewnią nam ciepło w zimie. W sekcji Zima dostępnych jest osiem rodzajów odzieży: anorak, trzy kurtki, dwie bluzy i dwie spodnie dresowe. Tym razem są dostępne w różnych kolorach. Technologie odzieży zimowej obejmują NanoFight, ThermalFlex, Seal3D i Drynamic.

Collection bullpadel Zima
Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.