Kto mówi z powrotem do szkoły, mówi również o nowych produktach od producentów.

Jeśli dla naszych maluchów czas wrócić do ławek szkolnych, to dla starszych początek roku szkolnego przypada na stoki padel. Bullpadel bardzo dobrze to zrozumiał i postanowił uruchomić nowe palas, aby miłośnicy mogli być przygotowani i wyposażeni na sezon powrotu do szkoły w 2022 roku.

Pałac Następny

Jeśli ta zupełnie nowa gama palas jest przeznaczona dla wszystkich typów graczy, to przede wszystkim spodoba się osobom ćwiczącym, które chcą intensywnie trenować i przekraczać swoje granice. Tym samym hiszpańska marka oferuje cztery nowe modele: IONIC CONTROL, IONIC POWER, AXYM, AXYM W.

Ta nowa linia produktów wyróżnia się wzmocnioną formą XForce w kształcie litery X, która pomaga graczom wybrać odpowiedni punkt równowagi dla ich gry.

Sprytna mieszanka

Bardziej aerodynamiczne, oferują lepszą stabilność podczas uderzenia, ale także większą lekkość, co daje im niesamowitą zwrotność. Te rakiety zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o graczach poszukujących dużego sweet spotu, dużej wydajności piłki oraz idealnego połączenia kontroli i mocy.

Następny zakres Bullpadel.

Już adoptowane przez młodych mistrzów, takich jak Javier Leal, Alex Arroyo czy Claudia Jensen, te palas zachwycą „następną generację”!

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.