Bullpadel prezentuje zupełnie nowe paleto używane przez Paquito Navarro na World Padel Tour. Ten Hack 02 będzie idealnym uzupełnieniem Twojej rakiety o tej samej nazwie.

To jest zupełnie nowa torba z najwyższej półki od Bullpadel. Paleta, która dzięki dużej objętości pozwoli Ci wsiąść 4 pałace w turnieju! Dzięki dwóm komorom termicznym i półsztywnej powłoce po bokach możesz mieć pewność, że Twoje rakiety śnieżne będą dobrze chronione podczas całej podróży!

Ponadto posiada wiele schowków na rzeczy osobiste oraz wentylowaną przegrodę na buty i brudną bieliznę. Ta paleto sygnowana ręką Paquito Navarro przyniesie Ci dużo komfortu dzięki piankowym częściom i świetnej wentylacji na poziomie pleców dzięki konstrukcji espalier.

Paletero Bullpadel Hack 02 Paquito

Wymiary: 60x30x40 cm

 

Krótko mówiąc, mamy do czynienia z dziełem wspaniałym, które idealnie komponuje się z pala używany przez Paquito Navarro w tym roku !

Paquito Navarro koniec gestu rakiety Bullpadel Hack 02 Santander 2021

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !