W najbliższy piątek w Knokke w Belgii rozpoczyna się lato Belfius Padel Gala 2022, turniej wystawienniczy World Padel Tour.

Z okazji Bullpadel dostarczy oficjalne rakiety i tekstylia na imprezę. Po stronie pałacowej wybrano modele używane przez Alejandra Salazar i Gemma Triay. Światowe numery 1, które będą obecne na turnieju, widzą zatem wyróżnione ich modele sygnatur.

Nie prezentujemy już Przepływ Alejandra Salazar, pala, który jest zarówno poręczny, jak i wygodny dzięki okrągłemu kształtowi i obecności Fibrix po bokach, mieszanki węgla/włókna szklanego, dla idealnego połączenia mocy i mocy piłki. Pianka MultiEva również doda tej rakiecie wszechstronności.

Bullpadel PRZEPŁYW 22

Z kolei pala jej koleżanki z drużyny to nowsza kreacja marki. Dzięki kształtowi łezki,Elita używany przez Gemmę, jest bardziej skoncentrowany na władzy. Ale dzięki średniemu wyważeniu ta rakieta będzie również łatwa do opanowania w obronie. Mały klejnot technologii, który obejmuje most specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić większą sztywność przy uderzeniu, oraz słynny Kanał reakcji powietrznej, dla większej mocy i prędkości piłki!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi