Nie takiej separacji się spodziewaliśmy… a jednak. Lucasa Campagnolo et Agustin Gutierrez zdecydował się na separację, trzy turnieje dopiero po rozpoczęciu sezonu na torze Premier Padel.

Wydawało się, że obaj gracze brak rytmu razem na początku sezonu… i było to dla nich fatalne w skutkach. Rzeczywiście, Agustina Gutiérreza, którego widzieliśmy błyszczącego u boku swojego wuja Sanyo Gutierrez w zeszłym sezonie ogłosiła zakończenie współpracy z „Kampania„. Obaj rozegrali więc swój ostatni mecz w Acapulco.

Ze swojej strony zarejestrowany jest Lucas Campagnolo Alex Chozas na przyszłotygodniowe Puerto Cabello P2. Czas pokaże, czy jest to rozwiązanie krótkotrwałe, czy nie…

W przypadku Agustina Gutiérreza nadal nie wiemy, kto będzie jego kolejnym partnerem, ponieważ nie jest on zarejestrowany do gry w Wenezueli. Więcej powinniśmy wiedzieć w nadchodzących dniach. Biorąc to pod uwagę, z planowane rozdzielenie Sanyo i Paquito, czy możemy przewidzieć powrót pary Gutiérrezów? Odpowiedź wkrótce…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.