Zwyciężył w swojej pierwszej rundzie w FIP Złoty Perpignan przeciwko Lucky Losers Julien Seurin i Lilian Fouré, Albert Carmona i Alberto Sese są przy mikrofonie Padel Magazine.

Już cztery kolejne zwycięstwa!

Albert Carmona: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteśmy tutaj w Perpignan, świetnie się bawimy, centralny tor jest niesamowity. A podczas previas byliśmy naprawdę bardzo dobrze traktowani w Club de Mas.

Alberto Sese: „Pochodzimy z previas, a celem było wygranie jak największej liczby meczów. W tej chwili mamy już cztery zwycięstwa, a w piątek zrobimy wszystko, aby wygrać!”

Skorzystaj z warunków i udogodnień

Klimatyzacja: „To mój pierwszy rok na torze. To bardzo skomplikowane, bo poziom jest bardzo wysoki, ale w końcu jest fajnie, bo wszyscy się poznajemy i gramy przeciwko znajomym!”

JAK: „Nie wyznaczyliśmy sobie celu z Albertem, ale chcemy wspinać się w rankingach, wygrywać jak najwięcej meczów, a zobaczymy krok po kroku. Postaramy się rozegrać jak najwięcej turniejów. Na turniejach FIP zawsze jesteśmy bardzo dobrze traktowani i jak mówi Albert, naprawdę wykorzystujemy tor, udogodnienia.

A C: „Zazwyczaj gramy w klubach. Być tutaj, w samym sercu miasta, na centralnym torze specjalnie stworzonym na tę okazję, jest niesamowite! Przyjedziemy na FIP Rise of Canet-en-Roussillon!”

Znajdź cały wywiad (w języku hiszpańskim) tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !