Cóż za mecz, którego byliśmy świadkami tego popołudnia pomiędzy dwiema spektakularnymi parami.

Z jednej strony mieliśmy Cristian Gutierrez (74.) w towarzystwie Daniel Windahli (84.) i z drugiej strony Borys Castro (102.) i Fran Ramirez (76.). Dwie pary walczyły bardzo mocno o bilet wstępu do drugiej rundy previas i ostatecznie Castro i Ramirez odeszli ze zwycięstwem: 6/7 (6) – 6/4 – 7/6 (5 ).

Przy mikrofonie Mario Cordero obaj gracze powrócili do meczu i zwierzyli się ze swoich ambicji na poziomie World Padel Tour.

“Ciasny pierwszy set”

pne "Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zwycięstwa, mieliśmy trochę trudności w pierwszym secie i mimo odprężenia udaje nam się dobrze wrócić w drugim i trzecim secie”

FR"Podczas pierwszego seta graliśmy dobrze, ale mieliśmy chwilę wahania. Kiedy przegraliśmy pierwszą rundę, powiedziałem Borisowi, że nie mamy prawa tak odpoczywać i nie byliśmy w stanie kontynuować gry z takim samym stanem umysłu, jak na początku. Nie byliśmy na wszystkich piłkach, a nasi przeciwnicy zasłużyli na wygranie tego pierwszego seta”.

“Chwila relaksu”

pne "Kiedy mieliśmy punkt meczowy na 5/2, myślę, że stało się to jak w pierwszym secie, rozluźniliśmy się trochę bardziej i włożyliśmy mniej intensywności. Ale udało nam się wrócić do gry i walczyliśmy na wszystkich piłkach".

FR"Idealnie naszym celem na ten turniej byłoby doprowadzenie do ostatecznego remisu. Z roku na rok pojawia się coraz więcej bardzo silnych par i chcielibyśmy na razie ugruntować nasz status jako pary previa. Udało ci się przejść drugą rundę kwalifikacyjną i dlaczego nie, przejdź do głównego losowania."

PNE: "Organizacja jest świetna, ale co prawda dwa główne problemy, które napotkaliśmy, to wysokość pod sufitem i światło przez okna, które czasami nam przeszkadzało. To właśnie mówiłem Fran, nie mogę uderzyć piłki, bo niewiele widzę ! "

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.