Zwycięzcy FFT Padel Tour Z Tuluzy, Charlotte Soubrié i Carla Touly mają nadzieję, że będą mogły wziąć udział w Mistrzostwach Francji w 2023 roku.

Rzeczywiście, dwóch graczy, którzy wygrali swój pierwszy P2000 w ten weekend i złożyli wniosek wild-card do Francuskiej Federacji Tenisowej oczekują teraz na werdykt.

W międzyczasie cieszą się ze zwycięstwa nad Ginier-Pothier, zwłaszcza z Carlą, która nigdy nie grała na tym poziomie. Ten, który w tym tygodniu zagra w FIP w Rotterdamie, pamięta:

„Pierwszy P2000, który zrobiłem w Tuluzie, odbył się z Marianne Vandaele. W piątek rozegraliśmy trzy mecze eliminacyjne. A tam gramy mecz i jesteśmy w ćwierćfinale, podczas gdy w zeszłym roku doszedłem do pięciu.

Odtąd obie młode kobiety czekają na werdykt FFT, ale zgodnie z logiką powinny stanowić część par obecnych na Mistrzostwach Francji w 2023 r. W 4.Padel Colomiers, który zakończy się sukcesem, czy uda im się sprawić niespodziankę?

W międzyczasie przeczytajcie wywiad, jakiego udzielili Mario Cordero w ostatni weekend:

Amance’a Redondy’ego

Zostałem fanem padel, Zamierzam informować Państwa na bieżąco o wszystkich nowościach padel ! Do zobaczenia wkrótce na stokach!