Codzienna gazeta „LES PIPES” to rewelacyjne wejście w świat padla. Thibault Perreon i Pierre Gadras, założyciele „PADEL DLA TAM”Uruchomił tę nową codzienną kolumnę oczywiście w tonie„ 7 stopnia ”w obliczu tego historycznego kryzysu zdrowotnego.

  • Kto stoi za RURAMI?

Pierre Gadras (PG): Obawiam się, że Padel for Dummies stoi za tą małą codzienną gazetą… Dla tych, którzy mają szczęście nas nie znać, jesteśmy specjalistami od krzyżowców: Thibault Perreon i Pierre Gadras, więcej obrażeń niż zwycięstw !

Thibault Perreron (TP): Pierre jest kimś bardzo skromnym, z wyjątkiem Padela, ponieważ wygrał P500… Prawda jest taka, że ​​to duża część jego inicjatywy i jestem zadowolony z dostarczania pomysłów i czytania każdej nocy tej małej codziennej gazety którego jestem już fanem!

  • Jak wpadłeś na ten pomysł? I ten niesamowity tytuł!

PG: W Thibie chcieliśmy coś zrobić w tym szczególnym okresie… Wprowadziliśmy pomysły, a ja nie mogłem nawet powiedzieć, dlaczego to zrobiliśmy, ale wszystko zaczęło się od tytułu… (nie mówiliśmy o zapewniam cię ahah) Słowo, które przypomina słynny francuski sport codziennie i jest zgodne z naszą stroną: LES PIPES wydawał się nam oczywisty. Musieliśmy oddać nieco więcej hołdu społeczności Padel oraz wszystkim postom z podziękowaniami i szkoleniom, za którymi będziemy tęsknić. To doskonała przystawka podczas oczekiwania na powrót sportu.

TP: Dzisiaj świat sportu stoi w miejscu i muszę przyznać, że oglądanie zawodów drwale lub rzutki w zespole 21 nas nie zachwyciło nie za dużo. Nagle musieliśmy ponownie uruchomić stronę „padel dla manekinów”, a ta codzienna gazeta wydaje się na razie dobrze działać.

  • Jak działa ta kronika? Czy to regularne? Do kiedy

PG: Tak długo, jak zostanie utrzymane ograniczenie, będziemy próbować drukować jedną stronę dziennie. Nie będziemy kłamać: mamy wiele zasobów i plików na wielu odtwarzaczach ... Zamierzamy pokonać każdego i oczywiście jesteśmy w tonie humoru, więc mamy nadzieję, że nikt nie traktuj to źle, a wszyscy będą się dobrze bawić z naszymi nonsensami. Ale cieszymy się, że pierwsze z nich proszę. Z twojej strony jest również urocze, że robisz z nas małego ITW, ale nie martw się, nie ukradniemy twojej pracy 😝

TP: Pierre streścił wszystko, celem jest napisanie kolumny dziennie, a może po zakończeniu uwięzienia piszemy w gazecie tydzień z aktualnościami, anegdotami, zabawnymi wywiadami… Nie ustalamy żadnych ograniczeń (śmiech).

  • Tematy / tematy. Jak je traktujesz?

PG: Dzień po dniu (śmiech). Na razie mamy około trzydziestu artykułów, które są gotowe… Mamy szczęście, że w tej chwili mamy trochę czasu, aby o tym pomyśleć, więc kolejne edycje prawdopodobnie będą znów żądne… Spróbujemy zrobić coś specjalnego Soboty (mamy już pomysły na następną sobotę). Założyliśmy redakcję, mamy codzienne „połączenie”, które musi trwać 3 minuty, podczas których rzucamy tyle bzdur, ile rozbić w okno, więc dla tych, którzy nas znają, wiedzą, że to przecieka!

TP: Wiesz, że w „padel for dummies” kluczowym słowem jest dezorganizacja ... Nic nie jest planowane, niewiele badań, ale pojawiają się pomysły i je publikujemy ... Staramy się być zabawni, nie będąc ciężkim ( Muszę dużo zawierać Pierrota na tym poziomie haha). Staramy się również regularnie zmieniać cele, aby wszyscy mogli zdjąć usta, w przeciwnym razie nie jest to śmieszne.

  • Czy są jacyś swingujący gracze? a przede wszystkim czy masz jakieś małe skargi?

PG: Gdybyście wiedzieli ... Na razie mamy kilku znanych graczy, którzy przekazują nam ślady i zawody dla niektórych osobowości padla ... A te „łuski” są bardzo zabawne, więc użyjemy żartów, które nam przekazali 😝 „Gazeta” ma tylko trzy dni, więc na razie nie otrzymujemy żadnych skarg, ale podejrzewam, że w pewnym momencie jeden z naszych żartów nie rozśmieszy ludzi i zrobimy „przekleństwo”, ale mówisz nam wiedzcie, to nigdy nas nie powstrzymało, wręcz przeciwnie!

TP: Mam graczy, którzy przekazują mi wiele informacji i plików, zwłaszcza na turniejach, w których nie możemy być obecni z powodu braku czasu lub poziomu. Uważnie przyglądamy się wszystkim skargom, aby być jeszcze bardziej pikantnym, bardzo ważne jest, aby słuchać ich publiczności i wyśmiewać jeszcze więcej tych, którzy źle traktują rzeczy, osobiście to uwielbiam! (Śmiech)

  • Czy możemy powiedzieć, że w naszym sporcie kryją się „niezwykłe talenty”… Chcemy imion, anegdot!

PG: Poza normą… Masz na myśli kategorię! I w wielu obszarach: pieniądze, jedzenie, relacje, melon itp. Oczywiście nie możemy wymyślić wszystkiego, ponieważ rymowałoby się z rozwodami, zwolnieniami i innymi bzdurami 😝 Ale jest pewne, że padel jest pełen talentów i potencjału i moim zdaniem, kiedy powrót do zdrowia nastąpi pod koniec listopada, będziemy musieli zachować ostrożność, ponieważ grozi to stopieniem się ze wszystkich stron i znów spadniemy na perły! Po prostu nie chcemy przejąć przywództwa, wszyscy razem czekamy, aż minie ten zły czas, i wszyscy będziemy szczęśliwi (lub prawie) się zobaczymy, pójdziemy napić się piwa z przyjaciółmi i zdejmować te same szarpnięcia tym samym ludzie niż wcześniej!

TP: Oczywiście liczba graczy / graczy przy odbiorze jest ogromna! Mamy wszystkich stylów graczy, ale mistrz świata wciąż traktuje siebie bardzo poważnie, gdy jest 300. Francuzem… Ci, których uważam za naszych ulubionych. Mamy wtedy szansę dogadać się ze wszystkimi, abyśmy mogli załadować ich jeszcze więcej bez wyrzutów sumienia ... To jest piękno naszej pracy!

Dowiedz się więcej: przejdź do strony ”PADEL DLA TAM"

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.

Tagi