Stadion Roland-Garros gościć będzie od 11 do 17 lipca Greenweez Paris Premier Padel Major, stanowiąc dla ciekawskich nową szansę na odkrycie miejsca przesiąkniętego historią. Spotkanie, którego w żadnym wypadku nie można przegapić... Dowód na piątą!

1/ Bezprecedensowe wydarzenie we Francji

Francuska Federacja Tenisowa i Premier Padel, oficjalny światowy obwód padel zarządzany przez Międzynarodową Federację Padel (FIP), organizują pierwszą edycję Greenweez Paris Premier Padel Major od 11 lipca do 17 lipca 2022 r. To po prostu największego turnieju tej dyscypliny, jaki kiedykolwiek zorganizowano we Francji (odpowiadające Grand Chelem w tenisie), umożliwiając FFT promowanie tej dyscypliny.

2/ Elita dyscypliny na rendezvous

Greenweez Paris Premier PadelNależeć do najwyższa kategoria turniejowa na torze Premier Padel, w tym dużym konkursie wezmą udział najlepsi gracze z Padel na świecie ! Będzie to wspaniała wizytówka tej dyscypliny we Francji, ale także na arenie międzynarodowej.
W losowaniu kwalifikacyjnym (10 i 11 lipca) wezmą udział 32 drużyny i wyemitują osiem biletów na losowanie finałowe. W turnieju głównym weźmie udział 56 drużyn (44 dopuszczone bezpośrednio, 8 z kwalifikacji i 4 wild-cards). Konkurs ten zapewni 2 punktów rankingowych i zaoferuje rekordową pulę nagród z łączną pulą nagród w wysokości 000 525 €!

3/ Możliwość odkrycia spektakularnej dyscypliny

Le Greenweez Paris Premier Padel Major będzie doskonałą okazją dla publiczności do odkrycia tej spektakularnej dyscypliny. Ten sport, który jest zabawny i przystępny, ale także techniczny i fizyczny, rozgrywany jest tylko w deblu na korcie o wymiarach 20 na 10 metrów, otoczonym przezroczystymi ścianami (z tyłu kortu i po bokach) i ogrodzeniem (po bokach). ). Wymiany są bardzo często imponujące, ponieważ zbiórki na murach są częścią gry!

Ścieżka Greenweeza Paris Premier Padel
(Christophe Guibbaud / FFT)

4 / Stadion Roland-Garros świętuje!

Paryż Major będzie również wyjątkową okazją do skorzystania z Stadion Roland-Garros inaczej w a niepowtarzalna, przyjazna i świąteczna atmosfera. Dzięki temu publiczność będzie miała okazję przeżyć piękne letnie wieczory w wyjątkowej oprawie. Na miejscu muszkieterów w programie będzie wiele zajęć : DJ, petanque, möllky… Publiczność będzie miała również okazję zrelaksować się, delektując się zimnymi napojami lub robiąc sobie przerwę dla smakoszy przy „ulicznym jedzeniu” na tarasie Place des Mousquetaires. Ten ostatni będzie efemeryczny taras do zrobienia tego lata w Paryżu ! Widzowie mogą również spróbować swoich sił w Padel z wykwalifikowanymi nauczycielami.

5 / Doświadczenie dostępne dla wszystkich

Aby umożliwić jak największej liczbie osób udział w tym wydarzeniu, FFT oferuje szczególnie atrakcyjne ceny. Najlepsze miejsca na dworze Philippe-Chatrier będą dostępne dla szerokiej publiczności : cała dolna korona, czyli równowartość 8 miejsc, może być zajęta, à ceny od 15€ do 50€. Prawdziwy dar niebios, aby doświadczyć sportu na wysokim poziomie na legendarnym korcie centralnym Roland-Garros. Bilety umożliwią również widzom dostęp do pozostałych pięciu torów padel zlokalizowane na kortach 2, 3, 4, 5 i 6* stadionu Roland-Garros.

Dodatkowo w niedzielę 10 lipca, w dzień kwalifikacji, będą dostępne bilety w pojedynczej cenie 10€! Możliwość odkrycia tego nowego technicznego i rozrywkowego sportu po obniżonej cenie.

Wszystkie informacje dotyczące biletów na to wydarzenie są dostępne na stronie internetowej: https://www.parispadelmajor.com/

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.