Belg Clément Geens napisał dziś rano historię przez kwalifikacjach z Benjaminem Tisonem do rundy XNUMX World Padel Tour Amsterdam Otwarte.

Rzeczywiście, jest to pierwszy raz, kiedy Belg wygrała finał previa i zakwalifikowała się do finałowego losowania turnieju WPT (w przypadku dziewcząt Helena Wyckaert zrobiła to już kilka razy).

A ponieważ szczęście nigdy nie przychodzi samo, Geens ma duże szanse zostać także pierwszym graczem z Plat Pays, który dotrze do XNUMX/XNUMX finału turnieju w World Padel Tour, ponieważ on i Benjamin Tison będą faworytami w pierwszej rundzie przeciwko Maarsenowi/Van Opstalowi, lokalnej parze, która zdobyła wild-card.

Jeśli wygra, Tison zostanie także pierwszym Francuzem, który osiągnął taki wynik. A w przypadku porażki pary francusko-belgijskiej będzie to pierwsza porażka holenderskich zawodników. Niezależnie od tego, co się wydarzy, będzie to historyczna pierwsza runda, która odbędzie się w środę rano o 10:00 w Amsterdamie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !