Napisano: Edycja 10e French Paddle Open była ogromnym sukcesem i zobaczyła, że ​​panujący mistrzowie Francji i mistrzowie Argentyny podnieśli Puchar Dominique Baudis. Wróć do finałów i niespodzianek ...

Laura Clergue i Audrey Casanova wciąż na topie

KOŃCOWE OTWARCIE FRANCJI PADEL 2016We Francji mistrzowie francuskiego padla i mistrza europejskiego padla pozostawiają tylko okruchy przeciwnikom. Dla kobiet w finale był to klasyk: Geraldine Sorel / Sandy Godard vs. Laura Clergue i Audrey Casanova.

Sorel / Godard, para wicemistrz Francji, zawsze w zasadzce, niebezpieczna i regularna para, ale która najczęściej utknęła w obliczu francuskich liczb 1. Tak było w tę niedzielę przegrywając w zestawach 2 6 / 2 6 / 3.

Trzeba powiedzieć, że wszystko wydawało się blokować. Audrey Casanova oferowała bardzo niewiele okazji w swojej przekątnej, podczas gdy Laura Clergue mocno uderzyła.

Wideo z finału dla kobiet:

Argentyna 3 - Francja 0 u mężczyzn

W męskim stole była tylko jedna para argentyńska. Ale para Lara / Capitani była ponad wszystkimi innymi.

KOŃCOWE OTWARCIE FRANCJI PADELW finale Ritz / Moreau wyszedł z bardzo trudnego meczu z francuskimi mistrzami Scatena / Haziza, wygrywając w superwizji 12-10. Exploit, który wzywa innych, gdy widzimy tych dwóch graczy w terenie.

2 godziny później trzeba było umieścić cover w finale przeciwko wielkim faworytom turnieju: Lara / Capitani. Mimo poważnego pojedynku różnica poziomów była zbyt duża w tym finale i mam nadzieję, że argentyńska para zostanie pokonana. Zwłaszcza, że ​​nie stracili seta podczas całego turnieju i był wyświetlany na tym bardzo świeżym finale ze średnią przegranych gier 4 na mecz.

Para Fouquet / Ferrandez zapewniła jednak świetną grę przeciwko argentyńskiemu ćwierćfinałowi. Specjalne wyróżnienie dla pary Biegel / Salles, która dobrze opierała się argentyńskiej połowie.

Wideo z finału męskiego:

Mecz turnieju: Moreau / Rtiz Vs Scatena / Haziza

To z pewnością mecz turnieju z meczem, który zakończył się super-tie-break i niesamowitym napięciem. Francuscy mistrzowie padla byli faworytami w górnej części turnieju, którzy dotarli do finału, zwłaszcza po rezygnacji z hiszpańskiej pary, mistrza świata juniorów, Érica Ginela / Davida Quiroza. Ale nie liczył się ogromny Jérémy Rtiz, zegarmistrz zespołu i Maxime Moreau ze zdjęciami rodzajów. Mecz będzie wkrótce online na kanale YouTube padel Magazine

Claude Baigts: „Sezon 2017 już się zaczyna”

Padel 2016 Open de France odniósł ogromny sukces. Ta edycja 10e nazywa innych. Ponadto Claude Baights, dyrektor turnieju zaplanował już edycję 11e w przyszłym roku. Miasto Tuluza, podczas ceremonii, również potwierdziło.

Występują minister sportu Patrick Kanner i poseł Laurence Arrbagé

Patrick Kanner, minister sportu, również odbył podróż i zapewnił show, wymieniając kilka piłek na boisku, w towarzystwie uroczego kolegi z drużyny w osobie Laurence'a Arribagé, asystenta sportowego w ratuszu w Tuluzie

Minister sportu Patrick Kanner i zastępca burmistrza Tuluzy, Laurence Arribagé również spróbowali padla przed finałem mężczyzn. Czy urodziłaby się nowa para mieszana?

OPEN DE FRANCE OF PADEL2016

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.