Śledź komentarz na żywo w XNUMX/XNUMX finału między Alix Collombon i Jessicą Castello przeciwko Delfi Brea i Julieta Bidahorria na Blockchain.com Miami Open.

Alix Collombon i Jessica Castello mają szansę zagrać w ćwierćfinale WPT Open w pierwszym turnieju tego roku. Występ, po którym przejechali cały ostatni sezon, zanim osiągnęli go w Kordobie, podczas przedostatniego turnieju roku.

Dziś czeka ich więc bardzo ważny mecz z bezprecedensową parą: składającą się z Delfi Brea, piątej zawodniczki w tabeli, i Juliety Bidahorria, która zastępuje jego zwykła partnerka Tamara Icardo jest kontuzjowana.

To spotkanie, które zostanie rozegrane na torze 3, w drugiej porannej rotacji, będzie śledzone na żywo z komentarzem tuż poniżej.

Przyjdź wesprzeć Alix, Jérémy Scatena i Benjamin Tison przekazują nam swoje wrażenia na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania:

Zaczęło się w Miami, gdzie służyła Alix Collombon.

Pierwsza gra i pierwsze „punto de oro”. Dwie pary walczą, punkty są ostatnie i powinniśmy mieć prawo do wielkiej walki. Castello i Collombon dobrze radzą sobie z decydującym punktem i prowadzą 1/0.

Drugi decydujący punkt i pierwsza przerwa w meczu! Alix Collombon i Jessica Castello prowadzą 2/0.

Przerwa dla Argentyńczyków, którzy grają bardzo solidnie i wywierają presję na parę francusko-hiszpańską. 2/1

Wszystkie punkty są podpięte, jesteśmy świadkami wielkiej walki na tym torze 3.

Jesteśmy świadkami bardzo taktycznego meczu, Alix i Julieta dużo grają online, a Castello i Brea są trochę w lodówce. Nowa gra na „punto de oro” i trafia w ręce graczy Gabi Reca. 2/2.

Kolejne „punto de oro” i to Collombon i Castello wygrali: 3/2.

Julieta Bidahorria, celowana przez Collombona i Castello, wykonała bardzo solidny mecz. Argentyna zdobyła w locie dwa kolejne punkty, co pozwoliło jego parze zgarnąć: 3/3.

Pierwszy mecz trochę spokojny dla pary francusko-hiszpańskiej, która prowadzi: 4/3.

Jesteśmy świadkami bardzo pięknych padel pod słońcem Miami. Alix odpowiada Bidahorria z doskonałym par 3 równolegle i nowym „punto de oro” na torze 3.bajada” Juliety trafia w sedno i argentyńska para podnosi: 4/4.

Nowy par 3 od Francuzki, która pod koniec seta bierze sprawy w swoje ręce. Dzięki niesamowitej woleja z Castello, francusko-hiszpańska para nadal prowadzi w czołówce: 5/4.

Pierwszy zestaw Collombon/Castello! Alix i Jessica były bardzo solidne w najważniejszym meczu i wygrały pierwszą rundę.

Tutaj znowu jedziemy z serwującą Jessicę Castello.

W tym drugim secie Argentyńczycy wywierają presję i odrywają od samego początku: 0/1.

Wybuch Alix i Jessiki, którzy podnoszą się od początku: 1/1.

Francuzka i jej partner grają bardzo dobrze i logicznie wychodzą na prowadzenie: 2/1.

Alix i Jessica nie popełniły żadnych błędów, nadal wywierały presję i dały sobie zasłużoną przerwę: 3/1.

Jessica Castello usiłująca objąć wygodne prowadzenie.

Julieta Bidahorria cieszy się dużym zainteresowaniem i zaczyna pękać. Para francusko-hiszpańska próbuje dotrzeć do celu. Po zwycięskim końcu Alix, Castello i Collombon zwiększają swoją przewagę: 4/1.

Argentyńczycy nie abdykują, dają sobie trochę powietrza z białą grą: 4/2.

Zawodnicy Gabi Reca wracają do siebie, ale to za mało, by zatrzymać zbliżającą się nieco do zwycięstwa maszynę Collombon/Castello: 5/2.

Julieta Bidahorria, aby spróbować przedłużyć występ tutaj w Miami. Bardzo mocna gra podopiecznych Gabi Reca pozwala im przetrwać w tym meczu: 5/3.

Jessica Castello służąca do próby zakończenia gry.

Gotowe, Alix Collombon i Jessica są w ćwierćfinale! Zasłużone zwycięstwo pary francusko-hiszpańskiej, która rozegrała bardzo solidny mecz, by wygrać w dwóch setach: 6/4 6/3.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !