Przyjdź i weź udział w 16 na 22 w styczniu, pierwszym turnieju homologowanym przez Padel P500 League of Provence 2017, który zgromadzi praktycznie wszystkich graczy francuskiej drużyny, a także hiszpańskich graczy World Padel Tour.

Padel kwitnie we Francji! Spektakularne punkty, życzliwość i sport zawsze nienaruszone, ten sport, łatwo dostępny, cię ekscytuje.
Wyjątkowy poziom w następny weekend, aby zamknąć turniej, który trwa cały tydzień w Padel Country Club, w pobliżu ligi Prowansji!

Bardzo fajny płaskowyż graczy i graczy!

Jérémy SCATENA (mistrz Francji i mistrz Europy), Maxime MOREAU i Laurent BENSADOUN (wicemistrz Francji i członek drużyny francuskiej), Jérémy RITZ (francuski nr 6 i członek francuskiej drużyny).

Najlepsi gracze w regionie, Pier GAUTHIER (francuski N ° 7), Laurent BOULADE (N ° 8 i mistrz Europy), Jérôme FERRANDEZ (N ° 9 i mistrz Europy).

I wreszcie kilku hiszpańskich graczy, w tym José SALINES (gracz WPT) i Guillermo CLOSA!

Malarstwo żeńskie przedstawi również piękny obraz, w tym Audrey CASANOVA, mistrzyni Francji Padel!
FAZY KOŃCOWE SOBOTA 21 i NIEDZIELA 22 STYCZEŃ!
Nie wahaj się! Czekamy na Ciebie na to spektakularne wydarzenie!
Śledź nas na naszej stronie na Facebooku w tym tygodniu, aby uzyskać wiele wiadomości na temat tego pięknego wydarzenia!

Klub golfowy Padel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.