COUP DE THEATER I COUP DE CHANCE? Depozyt listy „graczy” wrócił na świat z powodu problemu logistycznego FIP.

Małe przypomnienie o SAGA: 2016 Team Padel World Championship

Odkąd FFT (Francuska Federacja Tenisowa) dowiedziała się o kalendarzu narzuconym przez FIP (International Federation of padel), który przewidywał zdeponowanie wybranych drużyn we Francji na następną drużynę światową w Portugalii najpóźniej do 30 września 2016 r., FFT nigdy nie zaprzestał domagania się terminu pozwalającego jej polegać na końcowych fazach mistrzostw z Francji planował, dwa tygodnie później (od 14 do 16 października) ustalić jego wybór.

W szczególności za pośrednictwem swojego prezydenta, a także przy naszym mikrofonie na początku września w Monako, Międzynarodowa Federacja była zawsze trudna do rozwiązania w tej sprawie. "To będzie wrzesień 30 dla wszystkich, a nie później”. Z powodu rykoszetu, FFT stanęło przed poważnym problemem selekcyjnym, który nie mógł nikogo zadowolić, ponieważ FFT nie mógł się doczekać wyników mistrzostw Francji, których finał zaplanowano na październik 16.

Ale tym razem „dziwność” FIP wokół własnych problemów logistycznych w Portugalii podczas Mistrzostw Świata może być opłacalna.

ODZYSKIWANIE SYTUACJI: odrzucenie zdeponowanych list

Zamach stanu, a raczej szczęście, przyszłość pokaże, FIP opublikowało wczoraj oświadczenie na swojej stronie internetowej informujące uczestniczące Federacje o odroczeniu terminu.

Oczywiście nie ma to nic wspólnego z francuską prośbą. Jest to problem logistyczny dotyczący organizacji uczestników Mistrzostw Świata, który zobowiązuje FIP do przesunięcia terminu zgłoszenia wybranych.

Daniel Piatti, prezes FIP, potwierdza: „Nowy termin upływa 5 dni po ostatecznym ogłoszeniu oficjalnego ogłoszenia rozwiązania hotelowego".

Z wyjątkiem tego, że FIP nie był w stanie podać nam nowej daty dotyczącej tego „oficjalne ogłoszenie rozwiązania hotelowego powściągliwość ".

Stamtąd wszystko jest możliwe. W obliczu tego zwrotu i niejasności, które to generuje, FFT bardzo logicznie postanowiło zagrać w zegarek i odroczyć ogłoszenie listy wybranych (wybranych), którzy musieli dziś interweniować.

W przypadku, gdy FIP dostarczy elementy związane z logistyką Federacjom obecnym na Mistrzostwach Świata po 11 / 12 w październiku, FFT będzie mogła skorzystać z dni 5 upoważnionych przez FIP, aby dostarczyć listę wybranych zgodnie z wynikiem Francuskie ligi padel, które biorą udział w 14 na 16 w październiku.

Trzymajmy kciuki, aby FIP poświęcił cały swój czas i aby mógł pokrywać się z początkowymi prośbami FFT, a tym samym pozwolić, aby końcowe etapy mistrzostw Francji stały się kwalifikacjami do mistrzostw świata w Padel Team, jak pierwotnie planowano.

Będziemy Cię informować na bieżąco!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.