Jak widzieliśmy z Greenweez Paris Premier Padel Major, duża liczba graczy chce wziąć udział w turniejach nowego oficjalnego obwodu FIP, ale nie wszyscy mogą to zrobić.

Dla tego Roland-Garros z padelna podłodze pozostało blisko 60 par. Dla graczy, którzy chcieliby zostać zaproszeni w przyszłości, konieczność zdobycia miejsc w rankingu FIP jest niezbędna. A do tego rozwiązaniem jest po prostu występ na Cupra FIP Tour.

W przypadku „G3P Major” ostatnia para, która weszła do previas, ma 211 punktów, co wydaje się całkiem dostępne dla pary, która gra przez cały rok w Cupra FIP Tour. Co więcej, gdy wiesz, że turnieje odbywają się co tydzień i prawie na całym świecie. Odkryj kalendarz ICI. Jeśli chodzi o nagrodę pieniężną, poniżej:

Cupra FIP Tour, który często oferuje imprezy dla kobiet, może być również interesujący dla wszystkich graczy, którzy chcą startować na poziomie międzynarodowym. I kto wie, nawet jeśli na razie Premier Padel nie znaleźliśmy porozumienia z profesjonalnymi graczami, nie wiemy, co przyniesie przyszłość. Może w przyszłości punkty FIP będą tak samo cenne dla pań, jak dla mężczyzn…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !