Ósmy etap Cupra Padel-Point Tour zakończył się w sobotę. Powrót szczegółowo w weekend padel fantastyczne w piramidach.

Pokazy i rozrywka pomimo upału!

Jeśli w poprzednim artykule mogliśmy pochwalić się jakością „startu” tego 7. etapu w piątek wieczorem, to był to tylko przedsmak tego, czego możemy się spodziewać następnego dnia. Sobota była wyraźnie „daniem głównym” weekendu.

Ta edycja Piramid była jednym ze standardowych nosicieli toru: wyjątkowe miejsce, w którym zwykle odbywa się jeden z największych turniejów na francuskim torze (P2000), ponad 4 zaplanowane konkursy (1 P500 mężczyzn i 1 P500 kobiet, 1 P100 mężczyzn i 1 P100 kobiet) oraz tradycyjne imprezy torowe. Oto jak zrekontekstualizować ten etap Cupra Padel-Point Tour w kilku słowach.

W palącym słońcu gracze będą mieli trudności, aby wygrać swoje zawody, ale także cieszyć się (zasłużonym) aperitifem na koniec dnia. W tym samym czasie publiczność, która przybyła tłumnie, aby wziąć udział w dniu, świetnie się bawiła, pomimo upału.

Korzystając z imponującej liczby meczów, ale także z rozrywki, która zachwycała najmłodszych i najstarszych, zawodnicy i publiczność mogli cieszyć się wyjątkowym meczem pokazowym: Ben Tison (francuski numer 1) i Téo Zapata (66. zawodnik w świata) vs Yann Auradou (9. Francuz) i Manuel Vives (25. Francuz).

Wyjątkowy mecz wystawowy!

Prestiżowy plakat, pełen pięknych punktów i intensywności rzadko pokazywanej przez graczy podczas wystawy. Bez wątpienia fakt, że ten mecz to trening przed pierwszą edycją Greenweez Paris Premier Padel Major móc zagrać. Gracze naprawdę zagrali w tę grę, aby wygrać tę grę, ku uciesze publiczności. Po rozmowie z Manuelem pod koniec jego meczu, powiedział mi, że gra w tym meczu przeciwko „ta para przyzwyczajona do międzynarodowych standardów była dla niego doskonała".

Instrukcja Vives

Po zakończeniu wystawy wznowiono działania i rywalizację, kończąc spokojnie przy aperitifie, w tym Cupra Padel-Point Tour ma sekret.

Do zobaczenia w weekend 23/24 lipca w Bandol na kolejny etap toru!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.