Po genialnie udanym pierwszym etapie w Casa Padel, to Tuluza Padel Klub, który jest gospodarzem drugiego etapu tego Cupra Padel-Point Tour.

Wysoce oczekiwany, uruchomienie Cupra Padel Point-Wycieczka była niezwykła. Już po stronie „Konkursów”, z bardzo popularnymi modelami P100 i P500, które odniosły zwycięstwa par Allouis/Françoise (P100) i Oudart/Gonzalez (P500).

Ale klucz do wydarzenia był przede wszystkim po stronie „rozrywkowej”. Były różne działania, zarówno oryginalne, jak i różnorodne: Padel Napompowane (patrz zdjęcie poniżej), sesje trenerskie dla amatorów przez zawodowców, lekcje udzielane przez Mélissę Martin najmłodszym, loteria fantowa itp. Wszystkie te zajęcia naprawdę ucieszyły wszystkich, zarówno amatorów, jak i zawodowców, którzy nie wahali się chwalić zasługi organizacja Casa Padel, Cupra i Padel-Point przez te dwa dni rywalizacji.

Cupra padel point animacja

Pytanie, które zadajemy sobie przed tym drugim etapem Cupra Padel Point Tour dotyczy dokładnie tych animacji. W związku z „sukcesem” osiągniętym przez tego ostatniego na scenie w Casa Padel, czy zobaczymy dokładnie te same działania? Czy publiczność Tuluzy ponownie się do nich zastosuje?

Odpowiedz jutro od 14:XNUMX

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.