Po wejściu do Top100, Cyril Hanouna osiągnął inny cel: został mistrzem Francji zespołowo.

Mówiliśmy już o tym: i gdyby Cyril Hanouna został mistrzem Francji ? To, co było prostą hipotezą, stało się teraz rzeczywistością. Podczas Interkluby N1 2024, Dom Padeldrużynie gospodarzy udało się zwyciężyć w finale z drużyną gospodarzy Sète Padel Klub.

Obecny 86e Francuz wyjeżdża zatem do Casa z pucharem, ale przede wszystkim z pucharem Punkty 2000 więcej w rankingu. Cyril Hanouna mógł wejść do Francuska Top 50 wkrótce!

W lutowym rankingu liczba punktów może być nieco za mała – zwłaszcza w porównaniu z jego najnowszymi wynikami turniejowymi – ale animator robi kolejny krok w stronę tego ukrytego celu.

HANOUNA LE GALL

Cyril Hanouna zwierzył się, że był „bardzo szczęśliwy” wyniku swojego zespołu, chociaż „nie sądziłem, że zdobędą tytuł".

Niemniej jednak gospodarz C8 pozostaje przytomny jej cele. Jego pragnieniem jest teraz pójść i znaleźć „ćwierćfinał w P1000", nawet "połowę, jeśli stół jest otwarty".

Jednak Cyril Hanouna potwierdza jedno: „Nadal planuję dołączyć do francuskiej drużyny… za +45 lat".

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.