Podziały następują po sobie wśród pań. Po Brea/Araujo, Ortega/Gonzalez, Noguera/Amatriain, para Collombon/Mesa również zdecydowało się zakończyć współpracę. Separacje, które wyznaczają początek pierwszego „baile des parejas” 2023 dla pań.

Mimo dobrego początku sezonu, światowa trójka zdecydowała się pójść inną drogą. Znamy już zawodników, z którymi zagrają do końca sezonu.

Béa Gonzalez ze starą znajomą

Od kilku dni wisi w powietrzu Bea Gonzalez znajdzie Brea Delfi. Codzienna Marca potwierdza to, co nie jest już plotką. Hiszpan i Argentyna dobrze się znają, grali już razem na torze i zdobyli dwa tytuły (Challenger de Paris i San Javier). Dzielili również tor podczas mistrzostw Hiszpanii do lat 23, gdzie zdobyli koronę.

Młoda para zadebiutuje na nadchodzącym turnieju WPT Granada Open 1000, który odbędzie się w dniach 8-16 kwietnia.

Ortega z Araujo

To wymiana partnerów. Gonzalez ponownie spotyka się ze swoim byłym partnerem Delfi i Marta Ortega współpracuje z Sofią Araujo.

Hiszpan potwierdził to na Instagramie: „Trenujemy razem od dawna. Teraz stwórzmy zespół. Nie możemy się doczekać, aby zacząć i każdego dnia będziemy ciężko pracować, aby dać z siebie wszystko! Z motywacją i dużą siłą"

Para Ortgea/Araujo zadebiutuje na Granada Open od 8 do 16 kwietnia.

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.