Czekałeś na to niecierpliwie, padel wkracza na Gwadelupę! Zamorska wyspa otwiera swoje pierwsze dwa pasy startowe.

Odkryj padel na Gwadelupie

Le centrum ligi wyposażony jest w dwa tory padel. Zlokalizowane w Le Gosier, na stadionie Lambert Lamby, te dwa tory stworzą otwarte drzwi dla szerokiej publiczności. Z tej okazji zostanie wprowadzonych kilka inicjatyw, które pozwolą mieszkańcom Gwadelupy odkryć padel.

Tory te dają również możliwość zorganizowania mistrzostw eliminacyjnych do mistrzostw Francji. Przyszłość padel obiecujące dla praktyków ligi!

Le padel partout pl Francja

To duży krok naprzód dla padel francuskim, ponieważ Gwadelupa była jednym z ostatnich terytoriów, gdzie padel nie był jeszcze obecny.

Le padel Martynika rozwija się w szybkim tempie, i stało się pilne, aby Gwadelupa mogła również wyposażyć się w pasy startowe. Teraz jest już zrobione, ku uciesze entuzjastów sportów rakietowych.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !