Arnaud Di Pasquale, nowy dyrektor padel w ciągu FFT poszedłem do Moscato Show de PKM przemawiać do ogółu społeczeństwa francuskiego. Rozjaśnia wątpliwości związane z praktyką padel.

Di Pasquale najpierw wyjaśnia kontury padel. Rzeczy dość oczywiste dla miłośników, ale nadal są niejasne dla ogółu francuskiej opinii publicznej. Podkreślono zabawną i społeczną stronę.

Wymiana staje się ciekawsza, gdy dziennikarz ujawnia rozbieżność między zainteresowaniami purystów tenisowych a rozwojem padel.

"Konserwatyści są wszędzie, być może nawet więcej w naszym świecie. Konieczne jest wspólne zamieszkanie. Puryści obawiają się, że padel zajmują zbyt dużo miejsca i wymień tenis. Jesteśmy lata świetlne stąd. Zawsze będą ludzie grający w tenisa. ”, odpowiedz szczerze "Zanurzać".

OptymizmArnaud Di Pasquale na jednym z najczęściej słuchanych programów we Francji będzie niewątpliwie bardzo pozytywnie wpływać na wzrost rozgłosu padel.

Możesz wysłuchać pełnej interwencji nowego dżentelmena Padel na Moscato Show tutaj.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.