Padelonomika kontynuuje rozmach: oprócz analiz ekonomicznych wokół padel, Romain Taupin, jej założyciel, uruchamia The PadelAkademia onomiczna w przyszłym tygodniu.

die,en Padelakademia onomiczna

Aby uzyskać więcej informacji, to się dzieje ICI.

Od przyszłego tygodnia uruchamiam moją akademię padel bezpłatnie na portalach społecznościowych (które powinny zostać wydane w książce, jeśli wszystko pójdzie dobrze).

Postaram się opublikować od 1 do 2 lekcji z padel tygodniowo, z moimi słynnymi diagramami. Jest to metoda nauczania, którą opracowałem i która opiera się na „taktyce i rozmieszczeniu”.

Nie będziesz profesjonalnymi graczami, czytając go (w tym celu musisz ciężko pracować przez długi czas z nauczycielem), ale pomoże to 95% uczniów, którzy są w podejściu „sportowo-rekreacyjni-kompetentni”, szybko się poprawić bez zrewolucjonizowania swojej techniki.

Dla nauczycieli ta metoda będzie dobrym przewodnikiem do ustrukturyzowania ich nauczania. Do zobaczenia wkrótce

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.