Doinsport, wydawca oprogramowania i aplikacji mobilnych dla klubów tenisowych/padel, postanowił w tym roku pomóc belgijskiemu graczowi Jérôme Peetersowi.

Doinsport i Jérôme Peeters idą dalej razem

Rzeczywiście, gracz, którego uwiodło rozwiązanie prowansalskich deweloperów dla swojego klubu Planeta Padel, postanowił pójść dalej we współpracy z Doinsport. Dlatego z dumą nosi barwy Doinsport na turniejach, w których bierze udział.

Rzeczywiście, to logo musi przynieść mu szczęście, ponieważ jego kolega z drużyny Clément Geens i on wygrali bez utraty ani jednego seta w ostatnich mistrzostwach Belgii w Padel. Jako bonus 31 urodziny Jérôme'a, wszystkiego najlepszego dla niego!

Przypominamy, że konkurs ten nie odbywał się od 2019 roku ze względu na kryzys zdrowotny.

Duet ma nadzieję, że będzie mógł brać udział w międzynarodowych turniejach, mierzyć się z coraz silniejszymi przeciwnikami i dalej się rozwijać.

Członek reprezentacji Belgii może liczyć na to, że Doinsport ułatwi mu zarządzanie kompleksem i zapewni mu wolny czas na treningi lub wyjazdy na turnieje za granicą.

Jérôme Peeters, mistrz padel ale też manager klubu

Przez 6 miesięcy Jérôme i jego współpracownicy po mistrzowsku zarządzali największym klubem na świecie padel z Walonii: Planeta Padel. Znajduje się w Saint-Georges-sur-Meuse, ma strategiczne położenie, 15 minut od Liège, 20 minut od Namur i blisko brukselskiej autostrady!

Klub oferuje 5 torów krytych i 4 tory zewnętrzne.

Jak każdy nowoczesny ośrodek, Planet Padel widzi dalej niż tylko środek padel. Rzeczywiście, aby zaspokoić największą liczbę i dopasować się do padel cotygodniowa wycieczka rodzinna, klub obejmuje place zabaw dla dzieci, kryty symulator golfa, dom klubowy, a także strefę restauracyjną i sale konferencyjne przeznaczone na seminaria. Wszystko napędzane przez System zarządzania i rezerwacji online Doinsport.

Klub posiada również akademię, w której mogą szkolić przyszłych profesjonalistów dzięki radom i doświadczeniu Jérôme'a.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.