Weekend 8-9-10 April zostanie zapamiętany przez francuskiego Padela.

Gwiazdy Padel w Toulouse Padel Club

Toulouse Padel Club, wprowadza światowe gwiazdy Padel na inaugurację! I nikt nie, ponieważ jest to świat numer jeden od lat 14, który zagra na centralnym boisku klubu Padel w Tuluzie! Po inauguracji Padel w Pyramids Club (78) i wystawie w finałach National Padel Cap w Cap d'Agde, Fernando Belasteguin stawia swoje torby w Toulouse Padel Club. Ale nie będzie sam, w rzeczywistości obecny będzie ten, który widzimy jako przyszły światowy numer 1: Ramiro Moyano. I jeden z najlepszych graczy na świecie Gaston Malancza.

Te trzy supergwiazdy profesjonalnego obwodu World Padel Tour (WPT) będą miały 4th, jeden z naszych ostatnich mistrzów Europy, mistrz Francji 2016 ze swoim partnerem Jérémy Scatena: Robin Haziza.

Wybuchowy kwartet, który obiecuje show, zabawę i zwariowane punkty.

Klub Padel Toulouse oferuje takie udogodnienia, że ​​gracze mogą łatwo grać poza boiskiem. Nigdy tego nie widziałeś? Przyjdź na inaugurację. Ponadto stoki Toulouse Padel Club pozwalają graczom wyjść na boisko poza boiskiem! Nie możemy się doczekać, aby to zobaczyć !!

8th etap Padel Infinity wszyscy!

Równolegle z inauguracją słynny obwód Padel Infinity zaproponuje 8e nadepnij na cały weekend.

Padel Infinity organizuje inaugurację jednego z największych i najpiękniejszych centrów halowych Padel we Francji (klub Padel w Bois d'Arcy (78) liczy korty wewnętrzne 6 i Padel Attitude Lille na halach wewnętrznych 5) w 100% kompleks padel z halami 5 w towarzystwie kortów zewnętrznych 2

Toulouse Padel Club jest jednym z historycznych lenów francuskiego Padela. Był już gospodarzem mistrzostw świata w Padel.

Podczas Padel Infinity Tour drużyny męskie / damskie / mieszane 92 będą rywalizować w tym wydarzeniu. Ta suma jest jak dotąd we Francji największą imprezą sportową dla francuskiego padla pod względem liczby drużyn biorących udział w turnieju w weekend!

Program na ten weekend:

  • Początek faz kurczaka w piątek wieczorem w 18h
  • Kontynuacja grup w sobotę od 9h do 16h i 17h30 do północy!
  • Mecz wystawowy Fernando Belasteguin, Ramiro Moyano, Gaston Malancantza i Robin Haziza z 16h!
  • Giant Paella at 21h (Rezerwacja klubu)
  • Ostatni etap w niedzielę od 9h
  • Finały do ​​17h, a następnie rozdanie nagród i duży remis na koniec turnieju)

Clément Arico - Padel Magazine - Padel Infinity

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.