Weekend 8-9-10 April zostanie zapamiętany przez francuskiego Padela.

Gwiazdy Padel w Toulouse Padel Club

Tuluza Padel Club, sprowadza światowe gwiazdy z Padel za inaugurację! I to nie byle jaki, bo to nic innego jak numer jeden na świecie od 14 lat, który przyjedzie grać na centralnym korcie Tuluzy. Padel Klub! Po inauguracji Padel w klubie Pyramides (78), a następnie wystawa przeprowadzona w końcowych etapach Narodowego Padel Kierując się do Cap d'Agde, Fernando Belasteguin odkłada walizki w Tuluzie Padel Klub. Ale nie będzie sam, rzeczywiście, obecny będzie ten, którego postrzegamy jako przyszły numer 1 na świecie: Ramiro Moyano. Jak również jeden z najlepszych graczy na świecie Gaston Malancza.

Te trzy gwiazdy profesjonalnego toru World Padel Tour (WPT) będzie miał za 4th, jeden z naszych ostatnich mistrzów Europy, mistrz Francji z 2016 roku ze swoim partnerem Jérémy Scatena: Robinem Hazizą.

Wybuchowy kwartet, który obiecuje show, zabawę i zwariowane punkty.

Le Padel Toulouse Club oferuje takie udogodnienia, że ​​zawodnicy mogą z łatwością grać poza boiskiem. Nigdy tego nie widziałeś? Przyjdź na inaugurację. Ponadto stoki Tuluzy Padel Klub pozwala graczom podnosić piłki z boiska! Nie możemy się doczekać, aby to zobaczyć !!

8th etap Padel Infinity wszyscy!

Równolegle z inauguracją słynny obwód Padel Infinity zaproponuje 8e nadepnij na cały weekend.

Padel Infinity organizuje tym samym inaugurację jednego z największych i najpiękniejszych centrów halowych w padel we Francji (The padel club w Bois d'Arcy (78) ma 6 krytych kortów i Padel Attitude Lille z 5 kortami halowymi) w 100% kompleksie padel z 5 kortami wewnętrznymi połączonymi z 2 kortami zewnętrznymi

 Toulouse Padel Club jest jednym z historycznych lenów francuskiego Padela. Był już gospodarzem mistrzostw świata w Padel.

Kiedy Padel Infinity Tour, weźmie udział 92 zespoły mężczyzn / kobiet / mieszane. Ta suma jest do tej pory największym wydarzeniem sportowym we Francji padel Francuski pod względem liczby drużyn biorących udział w turnieju w weekend!

Program na ten weekend:

  • Początek faz kurczaka w piątek wieczorem w 18h
  • Kontynuacja etapów grupowych w sobotę od 9:16 do 17:30, a następnie od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX!
  • Mecz pokazowy Fernando Belasteguina, Ramiro Moyano, Gastona Malancantzy i Robina Hazizy od 16:XNUMX!
  • Giant Paella at 21h (Rezerwacja klubu)
  • Ostatni etap w niedzielę od 9h
  • Finały do ​​17h, a następnie rozdanie nagród i duży remis na koniec turnieju)

Clément Arico - Padel Magazine - Padel Nieskończoność

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.