[box type = ”info”] Twoja witryna poświęcona wyłącznie padelowi pozwala swoim czytelnikom mówić. Jérôme Becasset, który wkrótce będzie miał okazję skorzystać z Padel Centrala w Lyonie i lojalny czytelnik Padel Magazine dzieli się z nami swoją pasją do tego sportu podczas wakacji w Hiszpanii na kempingu Natura Resort / spa w Peñiscola, ponad 200 km na południe od Barcelony. [/ Box]

Padel Magazyn - Zapewniamy, że pomimo niedawnej porażki w półfinale ostatniego WPT, Lima i Mieres nie zrezygnowali ze swoich rakiet, aby wsiąść na rower. Vincenzo Nibali, zwycięzca Tour de France, również nie przeszedł na padla. Biorąc pod uwagę jego sposób pokonywania przełęczy, szybciej niż ja na motorowerze, nie potrzebowałby nikogo do stworzenia konkurencyjnej pary. Rakieta w każdej ręce i wyślij piłki….

Nie, to (znowu!) Tylko Vincente i ja, podwójni mistrzowie biwakowania! Och, och, to nie jest nic! Jesteśmy dwoma mężczyznami, silnymi i odpornymi. I mistrzowie biwakowania! Przed nami na ten ostateczny mecz na kempingu: para, kobieta z mężem.

Spokojnie, pomyśleliśmy ...

20 minut później właśnie wzięliśmy 6 / 0 przez tę parę.

Pozostało nam 40 minut na zdobycie bramki i uniknięcie drugiego koła roweru ...

Mieliśmy szczęście dla tej pary, pomyśleliśmy ...

Po wybuchu dumy i zakończonym genialnym strzałem rozegranym plastrem, dotykając pasma siatki i umierając u podnóża ogrodzenia, rejestrujemy od początku drugiego seta naszą pierwszą partię meczu. Świętujemy go trzeźwo i skromnie przez dwa zakręty ziemi z rękami w powietrzu i koszulą na głowie krzyczącą z radości. Mamy sukces, który możemy ...

15 kilka minut później, biorąc pod uwagę, że zawsze lepiej jest mieć dwa koła do jazdy na rowerze, ponownie przeprowadziliśmy gry 6. 6-0 6-1 za 35 minut. Jest czysty, czysty, to prześcieradło!

Za obopólną zgodą decydujemy, że jest wystarczająco dużo czasu, aby zagrać w inny zestaw. Przynajmniej Przy takim tempie powinniśmy być nawet w stanie grać w 2 lub 3 więcej.

I nagle magia działa, zwroty stają się zwycięzcami, nasze usługi w końcu ich denerwują, a nasze loty są poza zasięgiem naszych przeciwników. Gry są ze sobą połączone jak we śnie, a my kończymy zestaw grzmotu przez okno. 6-0! Idź Zou! Koło zapasowe jest dla nich!

OK, grali z 1h20, zanim się pojawiliśmy. I tak, to był rzeczywiście ich 6 set dnia. Ale przynajmniej honor jest (prawie) bezpieczny!

Na koniec lekcja była piekąca, ale zbawienna! A przede wszystkim, jakże opłacalne!

Ten sport, jeśli nie jest praktykowany w mieszany sposób na najwyższym poziomie, może być bardzo łatwy. Dokładność, precyzja i dotyk piłki zwykle przeważają nad brutalną siłą. Dowód został złożony z tą parą, która położyła nas na stojąco z piwem w ręku.

Dzięki Angelowi, mistrzowi jego klubu i Noelii, kapitan kobiecej drużyny tego samego klubu za miażdżenie. Padel zebrał ich razem i na obrazie ich pary ich połączenie siły i finezji jest ogromne!

Idź teraz, mamy cały niezbędny sprzęt, jutro będzie to mała przejażdżka rowerem, aby zachować formę, ale obiecaliśmy, że zemścimy się pojutrze wieczorem!

[autor image = ”https://padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2014/08/jerome-becasset.jpg”] Jérôme Becasset jest jednym z lojalnych czytelników Padel Magazyn. Gracz i pasjonat tego sportu, opowiada nam o swoich eposach padla we Francji, Hiszpanii i innych miejscach. [/ Autor]
Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazyn. Ofensywny na wszystkie tematy świata padla, do wielu tematów powraca z zawsze świadomym okiem.