Le Head Padel Open, która zaczyna się 23 lipca, zapewni nam kilka bardzo miłych niespodzianek w szczególności obecnością osobistości i bardzo dobrych francuskich graczy.

Będą piękni ludzie Head Padel Open Wersja 2022! W tej edycji, która korzysta z dodania P500 mężczyzn i P1000 kobiet, pojawi się również kilku bardzo dobrych graczy.

Wśród nich mistrz Francji Johan Bergeron, ale także Jean-Thomas Peyrou, Thomas Vanbauce, trzech graczy z francuskiej pierwszej piętnastki!

Inni gracze, tacy jak Sébastien Corbelli czy Yohann Potron, członkowie Drużyny HEAD Nie zabraknie również części najlepszych Francuzów. Wystarczy obiecać nam latającego P500!

Oprócz tego nie zabraknie też celebrytów, na razie utrzymywanych w tajemnicy. Plotka głosi, że mogą tam być byli najlepsi sportowcy, ale także ludzie z reality TV.

Czy chcesz przyjechać i rzucić wyzwanie wszystkim tym pięknym ludziom na stokach? WinWin Padel Aix-en-Provence, dobrze się bawiąc dzięki licznym zajęciom i wygrywając liczne nagrody 23 i 24 lipca?

Zarejestruj się więc szybko! Dwie możliwości na to:

PLAKAT HPO-P500&P1000-2022[11137]

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !