Skoncentruj się na dwóch graczach, którym udało się dorównać niektórym z najlepszych francuskich graczy podczas P1000 4Padel Toulouse-Colomiers: Thibaut Pech i Benoît Theard.

Blanqué / Grué to zapamięta

Thibaut Pecz (TP) – Mieliśmy bardzo dobry turniej na P1000 na 4PADEL Toulouse Colomiers z bardzo mocną częścią stołu. Od ćwierćfinału po drodze mieliśmy drużynę Blanqué/Grué. Zrobiliśmy pierwszego seta na bardzo wysokim poziomie, wszystko było idealnie i wygraliśmy go 6/2, ale najtrudniejsza część nadchodziła, graj dalej w ten sposób, dostosowując się do zmiany drużyny przeciwnej. 

Byliśmy złamani od początku drugiej, ale udało nam się zachować jakość gry, która pozwoliła nam wrócić na prowadzenie i ukończyć 6/4.

Thibaud Pecz

Po pierwszym wyczynie wiedzieliśmy, że mamy drugi do czynienia z parą Guichard/Maigret i zupełnie innym stylem gry.

Maigret / Guichart był gorący!

Benoit Theard (BT) – W tym meczu było dużo intensywności. I przybywszy na 4/4 na trzeciej, na piłce do bramy Dylana moje ciało spadło bez ostrzeżenia. Duży skurcz w lewym mięśniu czworogłowym, Adrien i Dylan byli świetni i dali nam czas na powrót na boisko. Ale miałem czworokątna prawą rękę i ramię, wiedzieliśmy, że to koniec, Thibaud zaczął próbować zdobyć wszystkie piłki i rzucił ostatnie siły do ​​bitwy, na próżno. 

Smutne, że nie udało mi się walczyć do końca i zawiedzie mnie sylwetka. To było dla mnie straszne, a także smutne dla Thiba, który miał potworny turniej i nie zasługiwał na taki koniec. 
To sport, po raz kolejny Gratulacje dla Adriena i Dylana za ich mecz i tytuł.

Jak zawsze w naszej drużynie czerpiemy z tego pozytywy, po dobrym posiłku wyjechaliśmy, aby wygrać mecz o 3 miejsce w dwóch setach z Cancel/Joris.

Thibaut Pech i Benoît Theard

„Rymy Pech z Theard”

TP – Na torze wszyscy wiedzą, że Pech rymuje się z Theardem, a Theard rymuje się z Pechem, jesteśmy przyjaciółmi w życiu i to ogromnie nam pomaga na ziemi.

Benoit Theard

„Chcemy zdobywać tytuły”

BT – Od 3/4 miesiąca mamy szczęście gościć w Tuluzie naszego przyjaciela Bastiena Blanque. Pozwala nam to na trening wysokiej jakości o dużej intensywności.

Planujemy indywidualne treningi każdy z naszym trenerem Christophem Semmartinem, a także trening fizyczny w tygodniu. Do tego dochodzi jeden lub dwa treningi sparingowe z Bastienem Blanque. Mimo wykonywanego zawodu i życia rodzinnego staramy się dawać z siebie wszystko.

Chcemy zdobywać tytuły, do tego trenujemy, ale aby to osiągnąć, musimy być bardziej konsekwentni!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.