Eli Amatrian wycofał się w 2023 roku, zamykając więcej niż 17 roku karierę na polu zawodowym. Podczas WPT Minorka OtwarteW październiku ubiegłego roku Hiszpan grał jego ostatni mecz jako profesjonalny gracz padel. Związany z Francuzami Lea Godallier, para francusko-hiszpańska przegrała w dwóch setach, z pierwszej rundy, 6/2 6/4.

Jeśli jej kariera piłkarska dobiegnie końca, Hiszpanka zaplanowała już wszystko na koniec swojej kariery. Eli jest obecnie psychologiem sportu i zobaczyć go na skraju pola w najbliższej przyszłości nie wydaje się wykluczone.

Po pożegnaniu z zawodowym środowiskiem, Elisabet Amatriain żegna się teraz z nim Blackcrown, dostawcą sprzętu i jego „sportowa rodzina„w ciągu ostatnich 4 lat. W wiadomości na Instagramie nowa emerytka składa wzruszające podziękowania marce.

Bardziej niż kiedykolwiek zmienia się strona w świecie padel...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.