Jak powiedzieliśmy wczorajw ten weekend we Francji nie zaplanowano żadnych P1000 ani P2000 i nie bez powodu Mistrzostwa Francji regionalne 1. W całej Francji wiele drużyn będzie próbowało zakwalifikować się do Nationale 2, które odbędzie się w dniach XNUMX-XNUMX września 29 – 31 marca prochain.

W tym celu niektóre drużyny nie wahały się zwrócić do hiszpańskich graczy, jak miało to miejsce podczas krajowych 1, który tak dużo o niej mówił...

W rzeczywistości zespół La Bandeja ustawi się w kolejce trzech hiszpańskich graczy w swoim zespole, aby spróbować dołączyć do Nationale 2 w ten weekend w La Rochelle. Znajdziemy w szczególności Roger Aromi (146) Guillema Figueroli (229) (były partner Thomasa Leygue’a, z którym w zeszłym roku wygrał P2000 w Perpignan) I Alberta Carmony (629). Po stronie francuskiej znajdziemy Robin Haziza, Alexis Coulombeau, Benjamin Dufour, Léo Poulain et Matthieu Escale’a.

Zespół, który na papierze z pewnością jest trochę niezrównoważony, ale zapowiada się bardzo ciężki, szczególnie z armadą złożoną przez klub.

Bez urazy dla niektórych, dlatego też nie tylko w Nationale 1 wzywamy graczy obcy. Dowód na to, że także we Francji chcemy korzystać z doświadczenia hiszpańskich zawodników.

Już teraz możesz sprawdzić, czy zakład będzie zwycięski dla drużyny La Bandeja.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.